Ekseption enziminis odos prausiklis/ Enzyme Powder Cleanse & Peel, 45g

32,00

Liko tik 1

Norint užsakyti Ekseption produktų susisiekite asmeniškai!

Infosodermai@gmail.com arba +37061313076

ENZYME POWDER CLEANSE & PEEL. Milteliai, pavirstantys tirštomis putomis. Labai skalsus, be konservantų, sulfatų ir PEG, labai gerai toleruojamas net labai jautrios odos. Šis produktas, tai ką turėtumėte išbandyti dėl daugelio priežasčių. Ypatingo ekologiško profilio prausiklis, kuris rūpinsis jūsų oda, geriau nei įprasti veido valikliai.

Enziminis odos prausiklis | ENZYME POWDER CLEANSE & PEEL

Milteliai drėgnose rankose virsta sodriomis ir kreminėmis putomis, kurios atlieka kasdieninį odos valymą makiažui ir nešvarumams pašalinti, taip pat veikia kaip švelnus enziminis šveitiklis, padeda pašalinti suragėjusias epidermio ląsteles. Po prausimosi oda tampa švelni kaip šilkas.

Šis unikalus valiklis tiks visiems odos tipams, nuo riebios iki labai jautrios odos. Dėl savo švelnumo ir sudėties palaiko sveikos odos balansą. Labai efektyvus, be agresyvių medžiagų. Natūralūs papajos fermentai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir toksinus, oda tampa minkštesnė ir švelnesnė. Pagerina vėliau naudojamų produktų skvarbą.

Veikliosios medžiagos: papainas.

Naudojimas: užberti nedidelį (10 centų monetos dydžio) kiekį ant drėgnų rankų. Patrinti rankas kol susidarys putos, jas paskirstyti ant veido ir kaklo. Atlikti švelnius masažinius judesius 30-60 sekundžių. Kruopščiai nuplauti vandeniu ir nusausinti odą servetėle. Optimaliam valymo rezultatui gauti, naudoti toniką Monsoon mist, po to tepti kremą

Talpa:
45 g