-15%

Sesderma Factor G jauninantis veido kremas, 50 Ml

Original price was: 57,00€.Current price is: 48,45€.

Turime


Sutaupote: 8,55

Sudėtyje yra augimo faktorių ir augalinių kamieninių ląstelių, todėl skatinamas ląstelių atsinaujinimas, mažėja raukšlės ir atkuriama gera odos būklė.

Vykstant odos senėjimo procesams, joje atsiranda tam tikri pokyčiai: dėl kolageno ir elastino skaidulų nykimo oda plonėja, praranda elastingumą, joje pradeda formuotis raukšlės, oda suglemba, praranda drėgmę, iškyla su pigmetacija susijusių problemų, taip pat lėtėja ląstelių regeneracijos procesai. Siekiant stabdyti odos senėjimo procesus ir užkirsti jiems kelią, FACTOR G regeneruojamasis kremas produkto sudėtyje yra augalinės kilmės augimo faktorių, kurie, stimuliuodami kolageno ir elastino sintezę, atnaujina odos funkcionavimą. Visa tai užtikrina odos būklės gerėjimą – ji atjaunėja ir įgauna gyvybinių jėgų. Be to, azijinės centelės (Centella Asiatica) ekstraktas ir kamieninės ląstelės užtikrina atkuriamąjį, regeneruojamąjį ir atioksiduojamąjį poveikį (apsaugo odą nuo kenksmingo laisvųjų radikalų veikimo). Veikliosios medžiagos teikia ir priešuždegiminį poveikį – nesukelia odos dirginimo, pleiskanojimo ar padidinto jautrumo saulei, todėl produktas ypač tinka jautriai odai.

sudėtis :

Augimo faktoriai (TGF-β2, hGH, GM-CSF), saldžiųjų migdolų (Prunus amigdalus) aliejus, taukmedžio (Butyrospermum parkii) sviestas, naminės obels (Malus domestica) kamieninių ląstelių ekstraktas, pterostilbenas, azijinės centelės (Centella asiatica) ekstraktas, mimetiniai peptidai, kvercetinas, ergotioneinas, vitaminas E.