Keenwell Evolution sphere drėkinantis apsauginis veido kremas, 50 ml

50,00

Neturime

Suteik skaitumo pavargusiai ir papilkėjusiai odai! Šis kremas yra subtilios kreminės mikrosferos, suspenduotos hialurono rūgšties gelyje, kurios sujungia dvigubą drėkinimą ir antioksidacinį veikimą, kad suteiktų odai jaunatviškumo nuo pat pirmo panaudojimo. Tinka visiems odos tipams.

Keenwell Evolution sphere drėkinantis apsauginis kremas, 50 ml

Suteik skaitumo pavargusiai ir papilkėjusiai odai! Šis kremas yra subtilios kreminės mikrosferos, suspenduotos hialurono rūgšties gelyje, kurios sujungia dvigubą drėkinimą ir antioksidacinį veikimą, kad suteiktų odai jaunatviškumo nuo pat pirmo panaudojimo. Tinka visiems odos tipams.

Kremas subtilios kreminės mikrosferos, suspenduotos hialurono rūgšties gelyje, kurios sujungia dvigubą drėkinimą ir antioksidacinį veikimą, kad suteiktų odai jaunatviškumo nuo pat pirmo panaudojimo. Aplinkos ir skaitmeninės apsaugos technologija apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, UV, IR, mėlynos šviesos ir taršos. Atkuria odos lipidų balansą ir paskatina odos drėkinimą. Tai suteikia išskirtinę apsaugą nuo laisvųjų radikalų ir atkuria odos pažeidimus, kurie sukelia priešlaikinį senėjimą. Be to, jis pagerina odos išvaizdą ir suteikia skaistumą, vienodumą ir išlygina odos toną. Tinka visiems odos tipams.

Veikimas:

1. Padengia veido odos paviršių nematoma plėvele, kad apsaugotų ją nuo išorinės aplinkos poveikio.
2. Dėl mažos molekulinės masės hialurono rūgšties ir skvaleno, kremas atkuria odos lipidų barjerą, giliai drėkindamas ir atkurdamas jos gyvybingumą, stangrumą ir elastingumą.
3. Galingų aktyviųjų medžiagų sinergija skatina ląstelių kvėpavimą, kolageno ir elastino sintezės stimuliavimą, membranų oksidacijos prevenciją ir ląstelių atstatymą, neutralizuoja neigiamą oksidacinio streso poveikį, kuris sukelia priešlaikinį senėjimą. Taip pat pagerina odos elastingumą bei tvirtumą, siekiant sumažinti raukšles arba smulkias raukšleles.
4. Šis kremas suteikia odai švytėjimą, išlygina odos toną ir mažina dėmeles.

Naudojimo būdas: Galima naudoti kartu su visomis profesionaliomis KEENWELL veido procedūromis, kai odoje atsiranda oksidacinio streso požymių, chronologinio ar foto sukelto senėjimo. Programa sukurta naudoti namuose, drėkinamosioms, antioksidacinėms ar senėjimą mažinančioms procedūroms atlikti.

Naudokite kasdien, ryte ir vakare. Po valymo ir tonizavimo, švelniai masažuokite ant veido, kaklo ir dekoltė.

Padidėja odos elastingumas ir stangrumas, žymiai sumažėja veido odos atonija, kad oda būtų lygesnė ir išraiškingesnė. Itin sudrėkinta, švytinti ir spindinti oda.

Odos tipas: Visų tipų oda, brandi oda, papilkėjusi oda, mišri oda, riebi oda, dehidratavusi oda, sausa oda, normali oda

Veikliosios medžiagos: Osmo´City®, Niacinamide PC, Sepitonic™ M3, Neossance™ Squalane, Hyaluronic Acid, Ferulic Acid, Resveratrox®, Vitamin C (L-Ascorbic Acid), Vitamin E, Vitamin A, Pomegranate Extract, Camu-Camu (Myrciaria dubia fruit extract), Bilberry Extract

KEENWELL Evolution Sphere

EVOLUTION SPHERE linijos produktai, suteikiantys įvairiapusę odos priežiūrą, yra sukurti remiantis inovatyvia technologija – kremo rutuliukai suspenduoti „SPHERE-ACTIVE“ hialurono rūgšties gelyje. Produktų sudėtyje esantys aktyvieji ingredientai kruopščiai parinkti tam tikrų poreikių turinčios odos priežiūrai.

Evolution Sphere preparatų struktūra:
Kremo mikrorutuliukai
kuriuose sukoncentruotos aktyviosios medžiagos
+
Hialurono rūgšties gelis
kuris apsaugo aktyviąsias medžiagas nuo išorės poveikio

Tepant kremą, mikrorutuliukai suyra, aktyviosios medžiagos ištirpsta hialurono rūgšties gelyje ir taip aktyvinamos jų kosmetinės savybės bei drėkinamasis efektas.