Keenwell modeling body system intensyvus stangrinantis kūno serumas, 250 ml

31,00

Neturime

Efektyvus KEENWELL Modeling Body System kūno serumas, sukurtas remiantis Dron’o technologija.

Keenwell modeling body system intensyvus stangrinantis kūno serumas, 250 ml

Efektyvus KEENWELL Modeling Body System kūno serumas, sukurtas remiantis „Dron’o technologija“ odos stangrinimui, elastingumui gerinti ir minkštinimui.

Privalumai

  • Vandeninė gelinė tekstūra, greitai susigerianti į odą;
  • suteikia komforto jausmą, minkštumą ir nepalieka riebumo pojūčio;
  • unikalus ir subtilus Modeling Body System kvapas;
  • 98.53% natūralios sudėties.

Dron’o technologija“ – Išmani technologija. Efektyvūs kompleksai inkapsiuliuoti liposomose, dėl to norimos medžiagos pasiekia tikslines ląsteles ir yra greitai absorbuojamos tose odos vietose, kur jų labiausiai reikia.

Veikimas: Dėl svorio pakitimų, nėštumo ir senėjimo procesų, dingsta odos švelnumas ir oda praranda tonusą. Šis serumas sukurtas padėti stiprinti audinius ir atstatyti odos atraminei sistemai. Gali padėti pagerinti raumenų tonusą, dėl to atsigauna odos turgoras, elastingumas, oda tampa švelnesnė ir sumažėja odos suglebimas.

Veikliosios medžiagos: DMAE Liposystem kompleksas®, Algisium C ekstraktas®, azijinės centelės ekstraktas, Elestan™, vitamino E sferos, avokadų aliejus.

Naudojimo būdas: Naudoti du kartus per dieną. Įmasažuokite sukamaisiais judesiais į problemines kūno odos dalis (šlaunis, sėdmenis, klubai ir/arba rankas). Galite masažuoti šiek tiek stipresniais masažuojančiais judesiais, kol priemonė visiškai susigers.