Keenwell Sun Attitude Anti-sand Apsauginė įdegi skatinanti emulsija kūnui Spf50, 150 Ml

45,00

Turime

Kūno emulsija, apsauganti odą nuo saulės spindulių. Visapusiška ir efektyvi apsauga su 80% natūralių ingredientų.

Keenwell Sun Attitude Anti-sand Apsauginė įdegi skatinanti emulsija kūnui Spf50, 150 Ml

Lengvos tekstūros emulsija iš karto susigeria į odą ir suteikia komforto jausmą. Atspari vandeniui ir prakaitui, neleidžia smėliui prilipti prie odos. Apsaugo odą nuo infraraudonųjų spindulių ir matomos šviesos.

Veikliosios medžiagos:

  • Baycusan C1004: ant odos sukuria nematomą plėvelę, kuri priešinasi prakaitui ir sumažina smėlio trintį su oda, taip pagerindama odos apsaugą nuo saulės.
  • Melanobronza: stimuliuoja melanino sintezę, taip suaktyvindama įdegį ir užtikrindama, kad jis būtų vienodesnis.
  • Physavie: tai galingas aktyvus ingredientas, mažinantis fotosenėjimo daromą žalą odai. Taip pat apsaugo odą nuo infraraudonųjų spindulių ir matomos šviesos. Kovoja su laisvaisiais radikalais dėl savo antioksidacinių savybių. Atkuria gerą odos barjero būklę.
  • LIPOMOIST 2013: drėkinamoji plėvelė, kuri suteikia odai malonų pojūtį ir veikia kaip atpalaidavimo sistema, taip padedant efektyviau įsiskverbti į odą veikliosioms medžiagoms. Turėdama drėkinamąjį poveikį, labai gerai pasiskirsto ant odos ir lengvai įsigeria, todėl padeda sumažinti transepiderminį vandens praradimą. Su atkuriamuoju ir stangrinančiu poveikiu, kuris gali padėti pagerinti odos tekstūrą ir elastingumą.
  • ARABIAN COTTON PRCF: natūrali daugiafunkcinė medžiaga, sukurta naudojant išskirtinę Plant Cell Biofactories™ technologiją. Suteikia visuotinę apsaugą su plataus spektrospinduliuotės (UV / VIS / IR) ir BIO apsaugą nuo fotosenėjimo. Su antioksidaciniu, fotoapsauginiu, fotoatkuriamuoju, regeneruojančiu ir raminančiu poveikiu.
  • Emulsija atgaivina odą dėl D-pantenolio – vitamino B5 formos, kuri pagerina odos drėkinimą ir mažina uždegimą.
  • Emulsijoje taip pat yra fizinių ir cheminių filtrų, užtikrinančių auksinę odą ir saugų įdegį, kuris išlieka ilgiau.

Naudojimas: prieš naudojimą suplakti. Patartina tepti 20 minučių prieš buvimą saulėje ir pakartotinai tepti kas 2 valandas arba po prakaitavimo arba maudymosi. Tepkite ant viso kūno ir įmasažuokite, kol visiškai įsigers.