Keenwell Tensilift intensyviai stangrinantis dieninis kremas nuo raukšlių, 50 ml

67,50

Neturime

Kremas atkuria odos elastingumą ir mažina gilias raukšles, skatina kolageno ir elastino sintezę. Naudojant šį kremą odoje yra stabdomi senėjimo procesai, oda apsaugoma nuo žalingų saulės spindulių.

Keenwell Tensilift intensyviai stangrinantis dieninis kremas nuo raukšlių, 50 ml

Kremas atkuria odos elastingumą ir mažina gilias raukšles, skatina kolageno ir elastino sintezę. Naudojant šį kremą odoje yra stabdomi senėjimo procesai, oda apsaugoma nuo žalingų saulės spindulių.

Tinka visiems odos tipams, ypač elastingumą ir stangrumą praradusiai odai, turinčiai raukšlių.

Gaivi emulsija su augalinės kilmės kamieninėmis ląstelėmis atkuria odos elastingumą ir mažina gilias raukšles. Stangrina veido bei kaklo odą, skatina kolageno ir elastino sintezę. Didelis antioksidantų kiekis ir augalinės kilmės kamieninės ląstelės stimuliuoja odos ląstelių atsinaujinimo procesus. Naudojant šią emulsiją odoje yra stabdomi senėjimo procesai, oda apsaugoma nuo žalingų saulės spindulių.

Sudėtyje esančios augalų kamieninės ląstelės turi stiprų apsauginį poveikį odos ląstelėms – apsaugo nuo ląstelių metabolizmo pažeidimų, palaiko jų aktyvumą ir sustabdo senėjimo procesus.

Elastanas veikia visapusiškai didinant odos stangrumą ir elastingumą.

Resveratrolis – veiksmingas antioksidantas, apsaugantis nuo ląstelių DNR pažeidimų – stimuliuoja fibroblastų ir keratinocitų sirtuinų aktyvaciją.

Sirtuinai – baltymai, prailginantys ląstelių gyvenimo trukmę ir padedantys kovoti su senėjimo požymiais, mažinantys raukšles.

Ryžių aliejus turtingas Omega-3 ir Omega-9 riebiosiomis rūgštimis, turi daug antioksidantų vitamino E, orinazolio, ferulo rūgšties. Šios medžiagos skatina ląstelių atsinaujinimą, veikia priešuždegimiškai, antioksidantai apsaugo nuo UV spindulių poveikio.

Veikliosios medžiagos: Elastinas, resveratrolis, ryžių aliejus, augalų kamieninės ląstelės

Naudojimo būdas: Tepkite ryte ant švarios ir tonizuotos veido, kaklo ir dekoltė odos.

Odos tipas: Visų tipų oda, brandi oda.

KEENWELL Tensilift

Nauja formulė specialiai sukurta brandžiai odai – daugiau drėkinimo, stangrumo ir skaistumo. Su amžiumi odai vis sunkiau kovoti su senėjimo ir aplinkos poveikio sukelta žala. Tai pasireiškia atsirandančiomis raukšlėmis ir mimikos raukšlėmis, odos blyškumu, elastingumo praradimu ir kitais matomais senėjimo požymiais. TENSILIFT priemonių linija padeda kovoti su šiais pirmalaikio senėjimo požymiais. Dėl sudėtyje esančių aktyviųjų ingredientų oda atstatoma ir atrodo pastebimai lygesnė, stangresnė ir skaistesnė.

Daugiau drėkinimo – apsaugo nuo išssausėjimo. Didina drėgmės kiekį odoje ir suteikia odai komforto jausmą.
Daugiau stangrumo – suteikia elastingumo ir stangrumo, skatina kolageno ir elastino sintezę, lygina raukšles.
Daugiau skaistumo – energizuoja, maitina odą. Pavargusi ir blyški oda tampa skaisti ir spindinti.