MAYSTAR synergy lift biorelaxing lifting serum, 30ml

76,00

Liko tik 1

Atkuriantis veido kontūrus, pagražinantis veido bruožus serumas su gyvačių nuodais.

MAYSTAR synergy lift biorelaxing lifting serum

‘‘Liftingo efektas‘‘, veido ovalo formavimas, skysčių pertekliaus šalinimas

Naujausios kartos stangrinamasis serumas veido ir apyakių odai lygina raukšles, padeda pašalinti susikau-pusius giluminius lipidus, stangrina odos audinius ir gerina odos būklę.
Naudojant šį serumą oda atgauna sveikos odos švytėjimą.
Gyvačių nuodai lokuoja nervinius raumenis ir atpalaiduoja raukšles, padaro jūsų odą nuostabiai lygią ir užkerta kelią naujų raukšlių formavimuisi.
BIOSLIM® patentuota formulė padeda pašalinti susikaupusius riebalus ir skysčius, kurie dažniausiai yra pasmakrėje. Taip formuojami veido kontūrai. Jau po pirmo užtepimo, naujausios kartos peptidas ir mikro valančiosios veikliosios medžiagos, kuris sinergiškai veikiančios pašalina nereikalingas apimtis ir sumažina akių vokų pabrinkimą, su stangrinamuoju efektu SYNERGY LIFT.

Malonūs produktų kvapai padeda atsipalaiduoti, atgauti švytinčią odą.

NAUDOJIMAS

Tepkite kasdien ant veido, apyakių, kaklo ir iškirptės srities prieš kremą, raukšles atpalaiduojačio masažo technika. Serumą tepkite ir nakčiai, kad jūsų oda galėtų ilsėtis per visą naktį.

Sudėtis: Carrot oil, hyaluronic acid, alantoin, ultrahydrating sugars, bioslim, caffeine, chondrus crispus, tensor protein factor, hexapeptide, wheat protein hydrolyzate, HGRLEX HHG, Sunflower Oil Concentrate, Viper Tripeptide