RVB LAB MESO FILL PEEL & BRIGHT TRI-ACID MICRO-PEEL Palaipsniui glotninamasis ir šviesinantis serumas-pilingas, 50 ml

55,00

Liko tik 1

RVB LAB MESO FILL PEEL & BRIGHT TRI-ACID MICRO-PEEL Palaipsniui glotninamasis ir šviesinantis serumas-pilingas, 50 ml

Palaipsniui glotninamasis ir šviesinantis serumas-pilingas, skirtas gydyti veido odai ir jautrioms vietoms (akių sritis, pažastys, intymios vietos, rankos, trinamos ar spaudžiamos vietos). tai

raukšlių atsiradimą ir mažina įvairių tamsių dėmių atsiradimą ačiū, gerina odos tekstūrą ir išlygina veido spalvą subalansuotam veikliųjų medžiagų mišiniui:

  1. 15% gliukonolaktonas turi laipsnišką ir švelnų šveitimą savybės, mažinančios raukšlių išvaizdą ir spalvos pasikeitimą nuo chroninio ir fotosenėjimo;
  1. 2% traneksamo rūgštis kovoja su nereguliaria gamyba melanino pigmentas ir uždegiminiai procesai, atsakingi už difuzinių arba lokalizuotų tamsių dėmių susidarymas (senėjimo dėmės, použdegiminė ir po spuogų atsiradusi hiperpigmentacija, melasma, su nėštumu susijusios tamsios dėmės, saulės poveikis ir vaistų sukeltas poveikis tamsios dėmės).
  1. 2% fitino rūgštis, pasižyminti raminančiomis ir nuo tamsių dėmių atsiradimo savybėmis idealiai tinka norint sumažinti hiperchromijos išvaizdą jautriose vietose.