RVB LAB MESO FILL LIFT&FILL 4 weeks shock action 4 savaičių programa nuo raukšlių, 4×3.5 ml

89,00

Liko tik 1

RVB LAB MESO FILL LIFT&FILL 4 weeks shock action 4 savaičių programa nuo raukšlių, 4×3.5 ml

Intensyvi kosmetinė procedūra nuo raukšlių, įkvėpta estetinės medicinos kombinuotų užpildų-boto injekcijų technikų. Jis veiksmingas visų tipų raukšlėms, įskaitant mimikos linijas ir gilias raukšles. Dėl savo tankios ir lyginamosios tekstūros jis iškart po užtepimo sukuria ploną plėvelę su tiesioginiu liftingo efektu, kuris akivaizdžiai sumažina raukšlių gylį ir skaičių.

1: LYGINAMASIS KONCENTRATAS

Dėl naujoviškos kryžminės hialurono rūgšties, turinčios tiesioginį liftingo efektą, ir pažangaus heksapeptido-1, kuris atpalaiduoja ir tikslingai veikia mimikos linijas, oda iškart tampa lygesnė, o veidas atrodo jaunesnis.

2: PILDYMO KONCENTRATAS

Dėka HYALU SMART™ PGA ir NIO_TECH HYALURONIC ACID 3D – pagrįstos 3 mažos molekulinės masės mini hialurono rūgštimis, tiekiamomis niosomose ir pasižyminčiomis dideliu įsiskverbimo pajėgumu – jis užpildo net giliausias raukšles, pvz., nosies ir akių kontūras.

HYALU SMARTTM PGA, skatina naujos hialurono rūgšties gamybą ir apsaugo ją nuo skilimo.

NIO_TECH HYALURONIC ACID 3D, sistema, skirta aktyviųjų ingredientų pernešimui, pagrįsta 3 skirtingų tipų mažos molekulinės masės hialurono rūgštimis.