Sesderma abradermol mikrodermabrazinis kremas, 50 ml

33,50

Turime

ABRADERMOL veido ir kūno mikrodermabrazinis šveitiklis skirtas siekiant mažinti raukšles, kovoti su odos senėjimo procesais, storai, atoniškai aknės odai, randams, strijoms ir odos hiperpigmentacijai.

Šveitiklio sudėtyje yra aliuminio oksido kristalų. Šie kristalai pašalinti negyvas odos ląsteles ir nešvarumus, taip skatinant ląstelių atsinaujinimą ir kolageno gamybą – didinamas odos elastingumas. Tinka neuždegiminės aknės atveju, esant išsiplėtusioms poroms, randams, pigmentinėms dėmėms ir raukšlėms. Odos šveitimas rekomenduojamas, siekiant kad ji taptų švelnesnė ir įgytų nepriekaištingą išvaizdą, pagerėtų jos tekstūra ir būtų pašalinti nešvarumai.

Naudojimo būdas:

Naudoti ant švarios veido odos.  Nusiprauskite ir nuvalykite makiažą. Sudrėkinkite odą ir paskirstykite nedidelį kiekį kremo ant skruostų, smakro ir kaktos. Sukamaisiais judesiais, nukreiptais nuo centrinės dalies link išorinės, masažuokite skruostų sritį. Po to imkitės smakro centinės dalies ir judėkite link nosies. Masažas neturėtų trukti ilgiau nei 2 min. Venkite kontakto su akimis ir gleivinėmis. Gerai nuplaukite veidą vandeniu. Naudokite odos poreikius atitinkantį kremą bei apsaugą nuo saulės.

Veikliosios medžiagos:

20% aliuminio oksidas pašalina negyvas odos ląsteles, 5% niacinamidas (vitaminas B3) gerina odos barjerinę funkciją, taukmedžio sviestas drėkina, maitina ir apsaugo odą.