Anna Lotan GREENS sėjamosios pipirinės kaukė, 70ml

19,51

Liko tik 2

Anna Lotan GREENS sėjamosios pipirinės kaukė

Švelni veido kaukė normalios ir sausos odos puoselėjimui. Pripildo odą iš sėjamųjų pipirinių daigų gautomis maistingosiomis medžiagomis ir energija. Liposominė struktūra užtikrina tikslinį aktyvių natūralių ingredientų pristatymą į gilesnius odos sluoksnius. Dedešvos ekstraktas suteikia papildomą raminamąjį efektą, morkų aliejus, taukmedžio sviestas, skvalanas intensyviai minkština odą, fosfolipidai ir sfingolipidai (odos lipidų analogai) stiprina apsauginį barjerą, sumažina TEWL (transepiderminio vandens netekimą). Suteikia odai komforto jausmą.

NAUDOJIMAS

Lengvais masažiniais judesiais gausiai užtepkite ant viso veido ir kaklo, po 15-20 min. likučius nuvalykite. Naudokite 1-2 k. per savaitę arba pagal poreikį.

PAGRINDINĖS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Odą valančios sudėtinės daigų dalys slopina laisvuosius radikalus ir kartu su dedešvų ekstraktu ramina odą. Sviestmedžių sviestas ir morkų aliejus minkština odą, o fosfolipidai ir sfingolipidai, kurie yra panašūs į odos lipidų sluoksnį, maitina odą, padeda išlaikyti drėgmę, sumažina stresą ir suteikia komforto.

Talpa: 70ml

Papildoma informacija

Tūris

70ml