BDR Re-charge PH, 30ml

89,00

Liko tik 1

Serumas riebiai odai su SEBOCLEAR™ reguliuoja sebumą, suteikia balanso ir drėkina.

BDR Re-charge PH, 30ml

Re-charge PH naujasis veido serumas suteikiantis odai harmonijos ir drėgmės balansą.
Didelių molekulių hialurono rūgštis, lactil ir pantenolis intensyviai drėkina odą. Sebumą reguliuojantis ingredientas suteikia balanso ir ramina odą, o betainas ir antioksidantas alantoinas ją apsaugo.

Lengvas, permatomas serumas savo konsistencija panašus į Re-charge serumą. Sudėtyje esantis SEBOCLEAR™-MP aktyvusis ingredientas reguliuoja odos balansą, pašalina uždegiminius procesus ir sumažina nešvarios odos požymius. Re-move PH ir Re-vital PH sudėtyje turi Seboclear™-DB su panašiomis sebumą reguliuojančiomis savybėmis.

Naudojimas: rekomenduojama naudoti 1-2 paspaudimus, tepti ryte ir vakare ant švarios veido odos prieš pasirinktą kremą, vengiant akių zonos.

SEBOCLEAR™-MP: multi-funkcionalus natūralus aktyvusis ingredientas išgautas iš Maclura cochinchinensis lapų. Jis pasiekia giliausius riebios odos sluoksnius, sustabdo komedonų (aknės bėrimas, en.(comedones)) ir aknės (spuogų, en. (acne vulgaris)) atsiradimą ir formavimąsi. Veikia panašiai kaip retinolis, suteikia odai tolygumo ir jaunatviškai atrodančią odą.

HYALURONIC ACID: Hialurono rūgštis suteikia drėgmės ir ją sulaiko odoje, turi odą raminančių savybių ir teigiamai veikia odos epidermio struktūrą. Re-charge PH kombinuoja net gi 2 hialurono tipus: 0,2 % Hyaluron (1,5-1,8MDa) 0,05 % Hyaluron (10-20 kDa) Ką tai reiškia? Hialurono rūgštis turinti aukštą molekulinį svorį veikia tik trumpą laiką, bet turi staigų ir matomą efektą, priešuždegimines savybes ir formuoja drėkinamąją plėvelę ant odos paviršiaus. O žemą molekulinį svorį turinti hialurono rūgštis turi ilgalaikį efektą ir įsigeria į jungiamuosius odos ląstelių audinius ilgalaikiam priešraukšliniam efektui.

LACTIL ® (NMF) : Lactil (NMF – natural moisturizing factor) suteikia odai papildomos drėgmės.

ALLANTOIN : Alantoinas skatina viršutinių odos sluoksnių regeneraciją pašalindamas negyvąsias ląsteles ir tuo pačiu stimuliuoja proliferaciją epitelio ląstelėse. Aktyvusis ingredientas taipogi turi antimutageninių savybių. Oksidacijos procesai yra nuslopinami ir odai suteikiama drėgmė.

PANTHENOL : Pantenolis priklausantis vitamino B grupei, kuris randamas mielėse, daržovėse, riešutuose, etc. Jis atlieka svarbią užduotį odos epidermio, plaukų ir nagų keratinizacijoje. Pantenolis palaiko odos ląstelių atsinaujinimo procesus, skatina gijimą ir veikia prieš uždegimus. Švelniai it velvetas odai, pantenolis dar naudojamas raminti odos nudegimus.

BETAINE : Betainas apsaugo nuo aplinkos veiksnių ir odos dehidratacijos.

Sudėtis:

0,2% hialurono rūgštis 1,5-1,8 MDa
0,05% hialurono rūgštis 10-20 kDa
2% Seboclear MP™
1,5% pantenolis
2% betainas
1% NMF (Lactil)
0,3% alantoinas

AQUA (WATER), GLYCERIN, BETAINE, PROPANEDIOL, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, ALLANTOIN, SODIUM LACTATE, SODIUM PCA, SODIUM HYALURONATE, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM PHYTATE, MACLURA COCHINCHINENSIS LEAF PRENYLFLAVONOIDS, SODIUM HYDROXIDE, INOSITOL, LACTIC ACID, NIACINAMIDE, FRUCTOSE, GLYCINE, UREA, SODIUM BENZOATE, ALCOHOL.