CEBELIA komfortą suteikiantis veido ir kaklo kremas COMFORT, 40ml

35,00

Liko tik 2

Priemonė skirta veido ir kaklo odos apsaugai nuo aplinkos streso.

CEBELIA komfortą suteikiantis veido ir kaklo kremas COMFORT, 40 ml

Cebelia veido ir kaklo kremas skirtas giliai drėkinti ir maitinti odą. Galima naudoti kaip dieninį ir naktinį veido kremą bet kuriuo metų laiku.

Kasdienis regeneruojančio kremo naudojimas garantuoja odos glotnumą, drėkinimą ir sveiką veido spalvą. Tinka visiems odos tipams. Intensyviai maitina, ramina, saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dermatologiškai patikrintas. Remiantis klinikinio Cebelia Comfort Cream veido ir kaklo tyrimo su moterimis rezultatais, po 28 dienų kasdienio naudojimo odos reaktyvumas į taršą sumažėjo 95%, o 50% – į klimato sąlygas; Odos jautrumas ir sausumas sumažėjo 3 kartus, o dirginimas – 4 kartus.

Priemonė skirta veido ir kaklo odos apsaugai nuo aplinkos streso. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos  veikia kaip apsauginis odos barjeras: drėkina odą, mažina raudonį, jautrumą, suteikia pusiausvyrą ir gyvybingumą.

Tinka visiems odos tipams, moterims ir vyrams, ypatingai po paviršinio šveitimo, mikrodermabrazijos ar LED procedūrų. Naudojimas: tepkite ryte ir ar/vakare ant švariai nuvalytos odos.

TERAPINIŲ IR ESTETINIŲ PROCEDŪRŲ INDIKACIJOS

Po paviršinio pilingo;

Po LED terapijos;

Po karboksiterapijos;

Po mikrodermabrazijos;