COMFORT ZONE SKIN TECH Veido dermoroleris, 1 vnt

39,00

Liko tik 2

Veido dermoroleris yra neagresyvus mechaninis įrankis naudojamas ant švarios odos švelniais ir pasikartojančiais judesiais stimuliuojančiais mikrocirkuliaciją ir skatinančiais geresnį produkto įsisavinimą.

COMFORT ZONE SKIN TECH Veido dermoroleris, 1 vnt

Veido dermoroleris yra neagresyvus mechaninis įrankis naudojamas ant švarios odos švelniais ir pasikartojančiais judesiais stimuliuojančiais mikrocirkuliaciją ir skatinančiais geresnį produkto įsisavinimą. Dermoroleris turi vienodai nutolusius galiukus ir tolygiai paskirstytą slėgį. Dėl šių priežasčių yra efektyvus, nuolatinis progresuojantis spaudimas.

5IŲ MINUČIŲ PROCEDŪRA
Po valymo, prieš tepant serumus ar ampules. Pakartokite kiekvieną judesį pirmyn ir atgal x5. Įsivertikite dermarolerio intensyvumą pagal sritį (subtiliai kaulinėse vietose).

NAUDOJIMAS NAMUOSE
Su kokiais namų priežiūros produktais rekomenduojate jį naudoti? Rekomenduojame produktus su intensyviomis veikliosiomis medžiagomis, kurie įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, pvz., serumus, koncentratus ir ampules.

Kodėl patariama naudoti ryte ir vakare? Kokia nauda?
Veido dermarolerį galima naudoti du kartus per dieną ir ryte, ir vakare. Svarbiausias privalumas – geriau įsisavinti skirtingą odos priežiūros rutiną ryte ir vakare.

Kokius produktus reikia naudoti norint paruošti odą dermarolerio naudojimui? Kurias reikėtų naudoti vėliau? Ar yra produktų, kurių negalima naudoti kartu su dermaroleriu?
Nėra specialių produktų, skirtų odai paruošti, tik tinkama valymo rutina, atsižvelgiant į kliento odos tipą/ būklę. Kaip minėta anksčiau, norime susieti veido dermarolerį su visomis veido priemonėmis kurios įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, pvz., serumai, stiprintuvai ir ampulės..
KOKIŲ PRIEMONIŲ VENGTI: priemonių, kurių įsiskverbimas ir koncentracija jau labai didelė, pvz., eteriniai aliejai, retinolis, niacinamidas ir kt.

Ar galima naudoti ir jautriai odai? Ką jau kalbėti apie nešvarią odą?
Rekomenduojame naudoti mišriai / šiek tiek riebiai odai.
Kodėl ne labai riebiai odai : mes nenorime per daug stimuliuoti riebalinių liaukų.
Kodėl netinkama į spuogus linkusiai odai / uždegiminė oda : nenorime pabloginti uždegimo.
Kodėl netinkama jautriai odai : odos dermarolerį galima naudoti ant „šiek tiek jautrios“ odos, vengiant problemiškiausių vietų, bet tikrai ne ant jautrios/užddegiminės odos.
Labai svarbu atsiminti veido dermarolerį tikslą : padėti odai geriau įsisavinti veikliąsias medžiagas ir gerinti odos stimuliaciją. Todėl jautriai ir spuoguotai odai tokios procedūros tikrai nerekomenduojama.