Nėra

DERMAHEAL EYEBAG SERUM serumas paakių maišeliams mažinti, 10ml

40,70

Neturime

Puiki DERMAHEAL priemonė kovojant su maišeliais po akimis. Speciali sudėtis, kurios pagrindą sudaro peptidai, leidžia serumui suaktyvinti liporedukcijos procesus, pagerinti mikrocirkuliaciją ir limfos tekėjimą. Priemonė stiprina odą, užtikrina intensyvų stangrinimą, lėtina senėjimo procesus ir naujų raukšlių atsiradimą.

Serumas tinka pacientams, kurie renkasi efektyvų ir tausojantį būdą kovoti su susidariusių išvaržų maišeliais. Preparatas padeda padidinti žiedinio akies raumens tonusą, švelniai puoselėja periorbitalinės srities odą, lėtina senėjimo procesus ir naujų raukšlių atsiradimą. Kadangi odos sritis po akimis yra ypač švelni ir pažeidžiama, šio produkto sudėtis buvo sukurta taip, kad paakių odos priežiūra būtų itin paprasta ir maksimaliai veiksminga.

Indikacijos:

  • Periorbitalinės srities patinimas;
  • viršutinio ir apatinio vokų išvaržos;
  • suglebusi vokų oda;
  • suplonėjusi oda aplink akis.

Naudojimo būdas:

1–2 lašus serumo paskirstykite ant viršutinio ir apatinio voko, atsargiai įtapšnokite pirštų galiukais. Serumą naudokite 2 kartus per dieną: ryte, likus 20 minučių iki išėjimo į lauką, ir vakare, 2–3 valandas prieš miegą. Idealiai papildo mezopreparatą „Dermaheal Eyebag Solution“.

INCI: Tripeptide-41 (CG-Lipoxyn), Nonapeptide-18 (CG-Formade), Oligopeptide-61 (CG-Cellsolin ), Oligopeptide-73 (CG-EPG), Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract.

Papildoma informacija

Tūris

10ml