DIEGO DALLA PALMA SOOTHING LINE soothing anti- redness serum, Raminantis ir raudonį mažinantis serumas, 30ml

59,85

Liko tik 1

Švelni formulė padeda dehidratavusiai, išsausėjusiai odai, mažina raukšles ir smulkias raukšleles

DIEGO DALLA PALMA SOOTHING LINE soothing anti- redness serum, Raminantis ir raudonį mažinantis serumas, 30ml

Švelni formulė padeda dehidratavusiai, išsausėjusiai odai, mažina raukšles ir smulkias raukšleles. Tinka jautrioms akims, nešiojant kontaktinius lęšius arba turint įvairios kilmės akių srities dirglumą (dermatitas, išoriniai agresoriai, farmakologinis gydymas). 3% B-CIRCADIN™ sinchronizuoja cirkadinius ritmus ir sumažina nuovargio požymius (paburkimą ir patamsėjusius paakius). Be dirbtinių kvapiklių.

Aktyvieji ingredientai: B-CIRCADIN™, ProSENCE peptidas, keramidai su cpx, ektoinas, vitaminas E.

Naudojimas: ryte ir vakare užtepkite nedidelį kiekį ant akių vokų ir akių srities, pirštų galiukais patapšnokite nuo vidinio kampo link išorės.

Vengti tiesioginio kontakto su akimis. Norėdami sustiprinti dekongestantinį poveikį, prieš naudojant produktą palaikykite šaldytuve 1-2 valandas.

SOOTHING – ypač gerai toleruojama priemonė, apsauganti ir atgaivinanti jautrią odą. Priemonė skatina ląstelių biorevitalizaciją ir balansuoja natūralias fiziologines apsaugines funkcijas, siekiant švelniai apsaugoti jautrią odą nuo bėgančio laiko ir išorinių veiksnių. SOOTHING produktai praturtinti su odos sudirgimu kovojančiais neuropeptidais.