Nėra

GUINOT Lip Balm – Lūpų balzamas, 15 ml

Original price was: 20,00€.Current price is: 16,00€.

Neturime


Sutaupote: 4,00

Atkuria lūpų švelnumą, elastingumą ir patrauklumą. Akimirksniu suteikia lūpoms lygumo ir patrauklumo. Avokado ekstraktas: praturtintas fitosteroliais, apsaugo lūpų gleivinę nuo aplinkos dirgiklių; ramina odą ir slopina sudirginimą.

  • Raminamasis apsauginis kreminis lūpų balzamas
  • Praturtintas taukmedžio sviestu ( intensyviai drėkina, ramina, maitina ir minkština trapias, suskeldėjusias sausas lūpas), aktyviu antioksidantu vitaminu E ir avokado ekstraktu (sumažina uždegimines reakcijas, puikiai tinka normalios, jautrios, sausos ir saulės pažeistos odos priežiūrai, pasižymi maitinančiomis ir drėkinančiomis savybėmis, kurios padeda atkurti ir gerina odos struktūrą, didina odos kolageno kiekį)
  • Apsaugo lūpų gleivinę nuo išorinių dirgiklių
  • Minkština, švelnina lūpų odą, suteikia komforto pojūtį ir sveiką išvaizdą, padeda išvengti lūpų išsausėjimo ir perštėjimo

Pagrindinės veikliosios medžiagos:

•    Avokado ekstraktas: praturtintas fitosteroliais, apsaugo lūpų gleivinę nuo aplinkos dirgiklių; ramina odą ir slopina molekulės, vadinamos leukotrienu, poveikį sukelti dirginimą.
•    Taukmedžio sviestas: intensyviai drėkina sausas lūpas, ramina ir minština trapias, suskeldėjusias lūpas.

Naudojimas: balzamą naudokite mažiausiai dukart per dieną, o per šalčius ir dar dažniau. Tūtelę turėkite visada po ranka, kad apsaugotumėte lūpas nuo žemų temperatūrų už lango, nuo vėjo ir kitų šaltojo sezono problemų.
Lūpdažį ar blizgį tepkite po to, kai pasitepėte balzamu.