INIKA organic phytofuse renew™ šveitiklis, 75 ml

41,00

Turime

Švelnus kreminis, odos nesausinantis, prausiklis, kuris efektyviai pašalina kasdienius odos nešvarumus ir makiažo likučius. Tinka visiems odos tipams.

INIKA organic phytofuse renew™ šveitiklis, 75 ml

Privalumai:

  • suteikia odai švelnumo: natūralus bambuko stiebas + pemza yra mikronizuojami, kad būtų galima eksfolijuoti odą, tokiu būdu išvalant užsikimšusias poras ir pagerinant odos tekstūrą;
  • šviesinamasis efektas: natūrali Australijos vaistinės citrinaitės vaisių rūgštis (AHA) ištirpdo negyvas odos ląsteles, kad suteiktų odai švytėjimo ir skaistumo;
  • skatina odos regeneraciją – sudėtyje esantys 100% natūralūs ingredientai stimuliuoja odos ląstelių atsinaujinimą.

INIKA Organic Skin Care linijos produktuose yra didžiausias pasaulyje kliniškai patvirtintų veikliųjų botaninių medžiagų kiekis. 100% natūralus kvapas iš sertifikuotų ekologiškų eterinių aliejų. Tvarūs, iš cukranendrių pagaminti vamzdeliai ir perdirbami dangteliai. Pagaminta Australijoje.

Naudojimas: sudrėkinkite veidą ir išspauskite nedidelį kiekį priemonės. Švelniai įmasažuokite šveitiklį veido ir kaklo zonose, venkite akių srities. Tuomet gerai nuplaukite ir nusausinkite. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, naudokite kas 5 dienas.