Innoaesthetics Inno-Epigen® sublime night cream, 50ml

59,00

Liko tik 1

Intensyvus naktinis kremas, kuris giliai drėkina, koreguoja ir užkerta kelią senėjimo požymių susidarymui. Oda atrodo jaunesnė ir labiau švytinti.

Innoaesthetics Inno-Epigen® sublime night cream, 50ml

Intensyvus maitinantis naktinis kremas, kuris giliai drėkina, koreguoja ir užkerta kelią senėjimo požymių susidarymui. Oda atrodo jaunesnė ir labiau švytinti.

Veikliosios medžiagos ir savybės:

• Acetilheksapeptidas-8: peptidas, pasižymintis epigenetinėmis savybėmis, moduliuojantis mikroRNR-145 lygius, susijusius su epidermio diferenciacijos
reguliavimu. Veikimo mechanizmas panašus į botulino toksino, todėl mažina dinamines raukšles – susidariusias dėl pasikartojančių veido raumenų susitraukimų – ypač kaktoje ir aplink akis. Atkuria ląsteles, atjaunina odą ir padidina odos švytėjimą.

• Drėkinamasis kompleksas: fiziologinis drėkiklis turi tokias pačias vandens sulaikymo galimybes kaip ir oda, nes jame yra ingredientų, panašių į natūralius odos drėkinimo faktorius (NMF). Jis apsaugo nuo transepiderminio vandens praradimo ir pakeičia prarastus drėkinamuosius veiksnius. Todėl šis ingredientas gerina odos stangrumą ir mažina odos išsausėjimo sukeliamus senėjimo požymius. Suteikia odai greitą ir ilgalaikį drėkinamąjį poveikį.

• Natrio hialuronatas: šis polisacharidas gali išlaikyti iki tūkstančio kartų daugiau vandens negu pačio svoris. Jis intensyviai drėkina, apsaugo nuo transepiderminio vandens praradimo ir stiprina odos barjerinę funkciją bei neleidžiama prasiskverbti dirginančioms medžiagoms. Gerina odos toleranciją, mažina išsausėjimą, didina elastingumą ir minkštumą.

• Nauja INNOAESTHETICS registruota technologija, kuri įveikia odos atsparumą per raginį sluoksnį pernešti veikliąsias medžiagas ir išleidžia jas į konkrečias ląstelių grupes, kur jos turi didžiausią gydomąjį poveikį.

Naudojimas: tepti vakare.