Keenwell Densilift atkuriamasis naktinis kaukės efekto veido kremas, 50 ml

63,00

Liko tik 2

Naktinis kremas su inovatyvia formule, kuri sujungia itin lengvą, greitai susigeriantį kremo ir regeneracinį kaukės poveikį.

Keenwell Densilift atkuriamasis naktinis kaukės efekto kremas, 50 ml

Naktinis kremas su inovatyvia formule, kuri sujungia itin lengvą, greitai susigeriantį kremo ir regeneracinį kaukės poveikį.

KEENWELL Densilift atkuriamasis naktinis kaukės efekto kremas kkatina odos stangrumą ir elsatingumą, pabrėžia veido kontūrą. Nakties metu gaivina odą, suteikia jai energijos ir švytėjimo, intensyviai drėkina ir minkština.

Sudėtyje esantis Collageneer® paspartina aukštos kokybės kolageno ir elastino sintezę, kurie padeda sutvirtinti dermos matricą. Oda tampa stangresnė ir elastingesnė. Kremo liposominė formulė su genisteino molekulėmis atstato kolageno apimtį ir stimuliuoja jo atsinaujinimą. Ši medžiaga taip pat veikia elastiną (baltymų, susijusių su Eliline Emilin-1 ir Fibuline-5, sintezė ir antiglikacinis veikimas). Turi lengvą enzimatinį eksfoliacinį poveikį, dėl kurio suragėjusios odos ląstelės lengviau ir greičiau pasišalina nuo odos. Taip užtikrinama odos regeneracija ir ne tik gera paviršinio odos sluoksnio išvaizda, bet ir puiki gilesnių sluoksnių būklė.

Tinka visiems odos tipams, ypač elastingumą ir stangrumą praradusiai odai, turinčiai raukšlių.

Naudojimo būdas: Vakare švelniai įmasažuoti kremą ant švarios veido ir kaklo odos kol visiškai susigers.

Odos tipas: Visų tipų oda, brandi oda, sausa oda, normali oda, mišri oda, riebi oda, dehidratatvusi oda.

Veikliosios medžiagos: Collageneer®, Elestan™ Manilkara Multinervis, Lipobelle™ Soyaglycone, Lipochroman-6®, Phytocelltec ™ Malus Domestica, Hyaluronic Acid, PeelmoistTM, ABS Shea Butter Extract,Soluvit Richter NP