Keenwell Evolution sphere drėkinamasis atkuriamasis naktinis veido kremas, 50 ml

50,00

Neturime

Patirk retinolio (vitamino A) naudą be šalutinio poveikio. Šiame inovatyviame naktiniame kreme sudėtyje esantis bakuchiol’is – galinga augalinė alternatyva retinoliui. Atsibuskite ryte su švytinčia oda!

Keenwell Evolution sphere drėkinamasis atkuriamasis naktinis kremas, 50 ml

Patirk retinolio (vitamino A) naudą be šalutinio poveikio. Šiame inovatyviame naktiniame kreme sudėtyje esantis bakuchiol’is – galinga augalinė alternatyva retinoliui. Atsibuskite ryte su švytinčia oda!

Inovatyvios naktinio kremo mikrosferos, suspenduotos hialurono rūgšties gelyje, užtikrinančios ilgalaikį drėkinimą visos nakties metu ir suaktyvinančios natūralius odos atstatymo ir atsinaujinimo procesus. Kremas padeda atkurti odos elastingumą ir stangrumą, kad būtų sumažinti senėjimo požymiai ir matomos raukšlės. Naktį vykstanti odos transformacija. Skirtas visų tipų odai, net ir pačiai jautriausiai, dėl aukštos Centella Asiatica ekstrakto koncentracijos.

Veikimas:

1. Padengia veido odos paviršių nematoma plėvele, kad apsaugotų ją nuo išorinės aplinkos poveikio.
2. Dėl mažos molekulinės masės hialurono rūgšties ir skvalano, kremas atkuria odos lipidų barjerą, giliai drėkindamas ir atkurdamas jos gyvybingumą, stangrumą ir elastingumą.
3. Sudėtyje esantys unikalūs augalų ekstraktai, kuriuose gausus maistinių medžiagų ir vitaminų derinys, stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, pagerina ląstelių atsinaujinimą ir neutralizuoja laisvųjų radikalų padarytą žalą.
4. Su Bakuchiol’iu – galingu vitamino A šaltiniu, antioksidantu augaliniu ingredientu, kuris, molekuliniu lygmeniu, sąveikauja su retinoliu (be jo šalutinio poveikio), sumažina raukšles, akivaizdžiai pagerina odos drėkinimo procesus, stangrumą, elastingumą ir blizgesį.

Naudojimo būdas: Galima naudoti kartu su visomis profesionaliomis KEENWELL veido procedūromis, kai odoje atsiranda dehidratacijos, oksidacinio streso, chronologinio ar foto sukelto senėjimo požymių. Programa sukurta naudoti namuose, drėkinamosioms, stangrinamosios, raukšles ar senėjimą mažinančioms procedūroms atlikti.

Naudokite vakare. Po valymo ir tonizavimo, švelniai masažuokite ant veido, kaklo ir dekoltė.

Giliai drėkina ir atgaivina odą, pagerina jos stangrumą, išsklaido smulkias raukšleles ir raukšles bei suvienodina odos spalvą, kad oda būtų akivaizdžiai jaunesnė ir labiau spindėtų.

Odos tipas: Visų tipų oda, brandi oda, papilkėjusi oda, mišri oda, riebi oda, dehidratavusi oda, sausa oda, normali oda, jautri oda

Veikliosios medžiagos: Osmo´City®, Niacinamide PC (vitamin B3), Sepitonic™ M3, Neossance™ Squalane, Hyaluronic Acid, Ferulic Acid, Sytenol® A (Bakuchiol), Vitamin E, Vitamin A, Hibiscin®, Phytofuse Rejuvenate® (Chia Extract), Centella Asiatica (Gotu Kola), Licorice (Glycyrrhiza Glabra) Extract

KEENWELL Evolution Sphere

EVOLUTION SPHERE linijos produktai, suteikiantys įvairiapusę odos priežiūrą, yra sukurti remiantis inovatyvia technologija – kremo rutuliukai suspenduoti „SPHERE-ACTIVE“ hialurono rūgšties gelyje. Produktų sudėtyje esantys aktyvieji ingredientai kruopščiai parinkti tam tikrų poreikių turinčios odos priežiūrai.

Evolution Sphere preparatų struktūra:
Kremo mikrorutuliukai
kuriuose sukoncentruotos aktyviosios medžiagos
+
Hialurono rūgšties gelis
kuris apsaugo aktyviąsias medžiagas nuo išorės poveikio

Tepant kremą, mikrorutuliukai suyra, aktyviosios medžiagos ištirpsta hialurono rūgšties gelyje ir taip aktyvinamos jų kosmetinės savybės bei drėkinamasis efektas.