Keenwell Optima elixir plataus poveikio serumas nuo raukšlių, 40 ml

71,50

Neturime

Inovatyvus KEENWELL Optima Elixir serumas skirtas skaistinti blyškią ir papilkėjusią odą, gali padėti sumažinti raukšles. Didina odos elastingumą bei apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Keenwell Optima elixir plataus poveikio serumas nuo raukšlių, 40 ml

Inovatyvus KEENWELL Optima Elixir serumas skirtas skaistinti blyškią ir papilkėjusią odą, gali padėti sumažinti raukšles. Didina odos elastingumą bei apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Lengvos šilkinės tekstūros serumas su kofermentu Q10, Wakame dumblių ekstraktu ir retinoliu optimaliai raukšlių turinčios odos priežiūrai. Skatina odos ląstelių atsinaujinimą, skaistina blyškią ir papilkėjusią odą, šviesina pigmentines dėmes, mažina esamas raukšles ir lėtina naujų raukšlių atsiradimo procesus. Didina odos elastingumą bei apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Naudojant serumą oda atrodo sveikesnė ir gražesnė.

Sudėtyje esantis kofermentas Q10 yra ląstelių energijos šaltinis veiksmingai kovojantis su odos nuovargiu. Šis kofermentas gali būti sintetinamas mūsų organizme. Viena iš pagrindinių jo funkcijų yra dalyvavimas ląstelių kvėpavimo reakcijose. Kadangi kofermentas Q10 mažina laisvųjų radikalų poveikį, jis taip pat mažina ir oksidacinį stresą, apsaugo nuo žalingo aplinkos ir saulės poveikio – pagrindinių pirmalaikio senėjimo priežasčių.

Molekulinė retinolio plėvelė – inovatyvi retinolio (vitamino A) prijungimo sistema, kuri užtikrina retinolio molekulių apsaugą nuo oksidacijos ir efektyviai pagerina jo įsisavinimą odoje. Retinolis skatina ląstelių atsinaujinimą, mažina raukšles ir mimikos raukšles, oda įgauna daugiau stangrumo ir elastingumo.

Tokoferolis – apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio sukelto pirmalaikio senėjimo požymių. Veikia priešuždegimiškai ir kartu su vitaminu A dalyvauja randų gijimo procese.

Naudojimo būdas: Vakare švelniai įmasažuoti serumą, po to tepti naktinį kremą.

Odos tipas: Visų tipų oda, brandi oda, sausa oda, normali oda, mišri oda, riebi oda, dehidratatvusi oda

Veikliosios medžiagos: Kofermentas Q10, wakame dumblių ekstraktas, tokoferolis, molekulinė retinolio plėvelė

Bėgant laikui, oda praranda natūralų elastingumą, „grožio trikampyje“ kaktos ir lūpų srityse oda suglemba, pradeda formuotis raukšlės. OPTIMA linijoje kombinuojami naujausios kartos augaliniai ingredientai pagerina odos būklę, lygina raukšles ir apsaugo nuo kitų pirmalaikio senėjimo požymių pasireiškimo.

Dėka aktyviųjų ingredientų poveikio aktyvuojama 14 genų raiška ir tai padidina kolageno, elastino bei hialurono rūgšties sintezę, suteikia energijos ląstelių metabolizmui, apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio ir mažina trijų tipų veido odos raukšles. Skatina ląstelių atsinaujinimo procesus bei normalizuoja odos keratinizaciją. Oda tampa gražesnė ir skaistesnė.