BDR Re-lax 3, 30ml

105,00

Liko tik 1

Serumas su Q10, efektyviai veikia raukšles ir stangrina odą.

BDR Re-lax 3 serumas su Q10, efektyviai veikia raukšles ir stangrina odą.

Giliai veikiantis jaunystės eliksyras. Nepakartojamas serumas sukurtas pagal išskirtinę technologiją IDC, sukuria struktūrą, kuri veikia odos senėjimo procesus, pastebimai sumažina senėjimo žymes ir suaktyvina odos atsinaujinimo procesus. Tripeptidai matomai veikia mimikos raukšles ir stabdo naujų raukšlių atsiradimą, oda yra išlyginama. Išskirtinė sudėtis, kurioje gausu fito ekstraktų, apsaugo nuo laisvųjų radikalų, alergenų, ramina ir veikia priešuždegimiškai. Komponentai turintys priešraukšlinį poveikį, tinka visiems odos tipams – net odai su išsiplėtusiais kapiliarais.
Naudojimas: ryte ir vakare ant švarios veido odos.

MATRYXIL / MATRYXIL 3000: peptidas išsaugantis odos gyvybingumą, skatina kolageno gamybą. Mažina ne tik linijų atsiradimą, bet ir užpildo gilesnes raukšles
COENZYM Q10: stiprus aktyvusis ingredientas ir antioksidantas. Neutralizuoja kenksmingus laisvuosius radikalus kurie atsakingi už odos senėjimo procesus ir skatina odos atsistatymą.
SYN®-AKE: peptidas akimirksniu mažinantis ir užpildantis raukšles.
SYN®-HYCAN: tripeptidas skatina natūralią hialurono gamybą odoje, stangrina ir formuoja odą. Jo dėka oda tampa švelni, prisotinta ir drėkinama.
PHYTODERMINA H LIFTING: lygina ir drėkina odą.
INCENSE: ramina odą.
ALLANTOIN: Alantoinas skatina viršutinių odos sluoksnių regeneraciją pašalindamas negyvąsias ląsteles ir tuo pačiu stimuliuoja proliferaciją epitelio ląstelėse. Aktyvusis ingredientas taipogi turi antimutageninių savybių. Oksidacijos procesai yra nuslopinami ir odai suteikiama drėgmė.
DEFENSIL® PLUS: ramina odą ir jos uždegimus, atstato odos ląsteles ir jos apsauginį barjerą.
HYALURONIC ACID: hialurono rūgštis tai biotechnologinis produktas. Pasiekia giliausius odos sluoksnius, sukuria apsauginį sluoksnį reguliuojantį odos drėgmės balansą. Oda tampa akivaizdžiai užpildyta ir lygesnė.
VITAMIN E: hialurono rūgštis tai biotechnologinis produktas. Pasiekia giliausius odos sluoksnius, sukuria apsauginį sluoksnį reguliuojantį odos drėgmės balansą. Oda tampa akivaizdžiai užpildyta ir lygesnė.
PROVITAMIN B5: drėkina, ramina, gydo ir regeneruoja odą.

Talpa: 30ml