Keenwell Sun Attitude apsauginis CC kremas su spalva SPF50, 60 ml

38,00

Turime

Efektyviai apsaugo odą nuo UVA ir UVB spindulių bei skaitmeninės šviesos ir taršos, suteikia ilgalaikį drėkinamąjį poveikį, sumažina odos netobulumus. Oda tampa švytinti ir švelni. Tinka visų tipų odai, net ir riebiai.

Keenwell Sun Attitude Apsauginis CC Kremas Su Spalva Veidui, Spf 50, 60 ml

Tobulai suderintos spalvą koreguojančios ir stiprią apsaugą nuo saulės suteikiančios savybės. Efektyviai apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių, suteikia ilgalaikį drėkinamąjį poveikį, maitina odą ir saugo nuo agresyvių aplinkos veiksnių. Akimirksniu sumažina odos netobulumus, pagerina odos toną – oda tampa švytinti ir švelni.

Sudėtyje esančios arabiškos medvilnės kamieninės ląstelės su augaliniais augimo faktoriais suteikia visapusišką apsaugą nuo įvairaus tipo spindulių ir apsaugo nuo saulės poveikio sukeltų senėjimo požymių atsiradimo.

Lipochromas 6 – puikus antioksidantas apsaugantis ląsteles nuo oksidacinio streso sukeltos žalos ir senėjimo požymių atsiradimo.

Vitaminas E – drėkina odą ir lygina jos paviršių, kartu apsaugodamas nuo laisvųjų radikalų poveikio. Pagerina SPF faktoriaus veikimą ir apsaugo nuo pirmalaikių senėjimo požymių atsiradimo.

Naudojimo būdas

Prieš naudojimą gerai suplakti. Tepkite ant veido, kaklo ir dekoltė srities odos, gerai įmasažuokite 20 minučių prieš būdami saulėje.Galite naudoti vieną, arba tepti kaip paskutinę veido odos rutinos priemonę po serumo ir kremo. Saugoti nuo vaikų. Tik išoriniam naudojimui.

Odos tipasVisų tipų oda, mišri oda, riebi oda
Veikliosios medžiagosVitaminas E, arabiškos medvilninės kamieninės ląstelės, lipochromas 6, niacinamidas, hialurono rūgštis.