Nėra

CEBELIA pigmentines dėmes šalinantis kremas rankoms, 75 ml

17,00

Neturime

Rankų kremas nuo pigmentinių dėmių – kovoja su rudomis dėmėmis, drėkina ir maitina.

CEBELIA pigmentines dėmes šalinantis kremas rankoms, 75 ml

Rankų kremas nuo pigmentinių dėmių – kovoja su rudomis dėmėmis, drėkina ir maitina.

Pirmasis kremas nuo rudų pigmentinių dėmių Jūsų rankoms, sukurtas, kad:

  • Pašalintu esamas pigmentines dėmes (melazmą, amžiaus dėmes, nėštumo dėmes…) ir stabdytu naujų atsiradimą,
  • Atkurtu labiausiai išsausėjusias rankas,
  • Maitintu, drėkintu ir saugotu Jūsų odą.

Cebelia išskirtinis patentuotas PEKALINE garantuoja depigmentavimą ir užtikrina rezultatus.

Pastebimi rezultatai po dviejų mėnesių reguliaraus, kasdieninio naudojimo.

Tepkite rankas taip dažnai, kiek reikia. Įmasažuokite kremą, kol jis visiškai įsigers.

Kaip veikia „Anti-brown spots cream“?

Patentuota depigmentuojanti veiklioji medžiaga

Bendradarbiaudama su daktaru Robertu Ballotti ir profesoriumi Jeanu-Pauliu Ortonne, ligoninės dermatologais ir didelio Prancūzijos instituto mokslininkais, CEBELIA dalyvavo kai kuriuose labai novatoriškuose tyrimuose, siekdama patentuoti naują melanogenezės reguliatorių ir kovoti su hiperpigmentacija.

Normalią odos pigmentaciją daugiausia lemia melaninas. Melanocitai yra odos ląstelės, kurios gamina melaniną per procesą, vadinamą melanogeneze, ir apsaugo odą nuo UV spindulių. Veikiant UV spinduliams, sveikoje odoje hormonai ir fermentai (&MSH, PKA, tirozinazė ir kt.) skatina melanino gamybą. Šie pigmentai yra saugomi organelėse, vadinamose melanosomomis, ir siunčiami į viršutinius epidermio sluoksnius. Šis reiškinys suteikia natūralų ir tolygų įdegį. Hiperpigmentacija gali atsirasti dėl nenormalaus endogeninės arba egzogeninės kilmės pigmentų (vaistų ir kt.) buvimo odoje arba dėl melanino pertekliaus arba netolygaus pasiskirstymo (saulės poveikio, hormoninių sutrikimų ir kt.).

Siekdami paveikti melanogenezės procesą, pasirinkome patentuotą veikliąją medžiagą PEKALINE, kuri veikia dviem lygmenimis:

Baltymų kinazės A (PKA) inhibitorius: neleidžia tirozinazės geno transkripcijai, taigi ir melanino gamybai.
Jis keičia intramelanosominį pH, kuris atlieka svarbų vaidmenį kontroliuojant melanogenezę. Melanosomų pH tampa rūgštus (pH <7), o tai slopina melanogenezę.
Jis neleidžia melaninui gamintis ląstelėse, nes slopina proteinkinazę (PKA) ir neleidžia vystytis pigmentams (rūgštinis pH).

Rezultatai įrodyti: PEKALINE sumažina melanino kiekį sveikose ląstelėse 40%, o ląstelėse su stimuliuojamu tirozinazės aktyvumu – 80%. Pekalinas taip pat sumažina esamą pigmentaciją maždaug 50%.

Šis patentuotas aktyvus ingredientas atlieka ypač svarbų vaidmenį CEBELIA sustiprintoje depigmentuojančioje odos priežiūros formulėje, kurioje vitaminas C, vitaminas PP ir glikolio rūgštis sujungia dėmes mažinančią sinergiją.