MAYSTAR SYNERGY LIFT lip pack

49,90

Liko tik 1

RINKINYS LŪPOMS – EMULSIJA+ŠVEITIKLIS

MAYSTAR SYNERGY LIFT lip pack

EMULSIJA

Lengva emulsija lūpų sričiai su stipriu drėkinamuoju ir lyginamuoju poveikiu. Formulė su stangrinamaisiais peptidais, drėkinamuoju cukraus kompleksu ir hidrolizuotais kviečių gemalų baltymais – tiesioginiam drėkinimui, stangrinimui, raukšlių mažinimui ir užpildymui. Visų tipų odai.

Naudojimas: nedidelį kieki emulsijos įmasažuoti į lūpų sritį. Naudoti po Synergy Lift Lūpų šveitiklio, prieš Lūpų balzamą.

 

ŠVEITIKLIS

Švelnus drėkinamasis šveitiklis su lėtai ištirpstančiomis cukraus granulėmis, lygioms ir švelnioms lūpoms. Su sviestmedžio sviestu, babassu ir cukrumi – apsaugai, maitinimui, drėkinimui, negyvųjų ląstelių pašalinimui ir lūpų regeneracijai. Kombinuojant su Synergy Lift Lūpų Emulsija, padeda užpildyti lūpų netolygumus bei suteikia maitinimo. Visų tipų odai.

Naudojimas: aplikatoriaus pagalba tepti tiesiogiai ant lūpų arba įmasažuoti sukamaisiais judesiais. Optimaliai eksfoliacijai, patrinti produktą tarp lūpų, kad ištirpinti cukraus granules. Naudoti 2-3 kartus per savaitę. Likučius nuplauti vandeniu. NeprarytiNaudoti prieš Synergy Lift Lūpų Emulsija.