ONmacabim Neutrazen atkuriamasis gelis, 50 ml

Neutrazen linija– Tai peptidų terapija. Kosmetikos priemonės pagamintos naudojant unikalius nanokomponentus, leidžiančius sukurti preparatus, prasiskverbiančius į giliuosius epidermio odos sluoksnius ir atkuriančius sutrikusius mechanizmus.

Neutrazen kosmetika padeda sumažinti su amžiumi susijusius pokyčius. Jame yra peptidų kompleksų, vaisių rūgščių, retinolio. Naudojant Neutrizen preparatus, suaktyvinama audiniams reiklaingų medžiagų sintezė. Peptidų kompleksai turi galimybę perduoti informaciją ląstelėms, sukelti regeneracijos procesus, o tai lemia liftingo ir savaiminio atsistatymo efektą.

Rūgštys švelniai, bet efektyviai atnaujina ląsteles, atskirdamos nuo odos epidermio sluoksnį ir sustiprindamos medžiagų apykaitos procesus, išlygindamos odos reljefą ir padarydamos kai kuriuos jos trūkumus nematomais. Dėl  savo prigimties nanokomponentai  ( vitaminai A, E, C ir kt.) gali gyliai prasiskverbti , sustiprindami peptidų ir rūgščių veikimą, taip aktyviai priešindamiesi natūralaus chronologinio  ( su amžiumi) senėjimo pasekmėms.

Ši Neutrazen linija :

  • suteikia pastebimą jauninantį efektą
  • suteikia akivaizdų stangrinimo efektą
  • patempia odą, suteikia sveiką veido spalvą
  • be invazinių procedūrų efektyviai stangrina veido, kaklo ir dekoltė odą.
  • stimuliuoja finroblastų darbą, ir taip jie pradeda aktyviai gaminti kolageno ir elastino skaidulas. Tokiu būdu susitiprinimas veido „karkasas“
  • Prailgina jaunystę, kovoja su raukšlėmis, gravitacinės prozės ( audinių suglebimo) požymiais

Aktyvus gelis, turintis peptidinių serumo savybių , padidina epidermio apsaugines funkcijas, lėtina senėjimo procesus, gydo žaizdeles, padeda paspartinti odos ląstelių regeneracijos procesus. Jis sėkimngai naudojamas po plastinių operacijų, vidutinių ir giluminių sluoksnių šveitimo procedūrų. Riebiai ir probeminiai odai gali būti naudojamas kaip pagrindas prieš tepant drėkinamąjį kremą. Gelis greitai nuramina ir pašalina raudonį, paraudimą. Rekomnduojamas jautriai odai, odai su kuperoze, rožine taip pat.

Sudėtis:

Neutrazen, alijošius, arnikos ekstraktas, vaistinės taukės ekstraktas, chitozanas, , alantoinas, ramunėlių eterinis aliejus.

Naudojimo būdas :

Gelį tepkite 2 kartus per dieną lengvais masažiniais judesiais, kol jis visiškai susigers. Normaliai sausai odai ant viršaus užtepkite kremo.

Talpa: 50ml