Onmacabim magiškas gelis, 50ml

Takios tekstūros ir malonaus aromato hidrogelis sukurtas iš specialių Glacilarija raudonųjų dumblių, kuriuose gausu amino rūgščių, mikro, makroelementų, vitaminų, olgosacharidų ir beta glukanų,kurie apsaugo odą nuo uždegimų atsiradimo, stiprina antistresinį aktyvumą, padeda sumažinti odos sudirgimus.

Dėl konsultacijos ir įsigijimo, susisiekite asmeniškai!

Infosodermai@gmail.com arba +37061313076

Onmacabim magiškas gelis, 50ml

Takios tekstūros ir malonaus aromato hidrogelis sukurtas iš specialių Glacilarija raudonųjų dumblių, kuriuose gausu amino rūgščių, mikro, makroelementų, vitaminų, olgosacharidų ir beta glukanų,kurie apsaugo odą nuo uždegimų atsiradimo, stiprina antistresinį aktyvumą, padeda sumažinti odos sudirgimus, minkština, tonizuoja, didina elastingumą, ramina odą ir maksimaliai atkuria jos mikrobiomą.

Gelis skatina atsinaujinimą ląstelių lygmenyje, padeda kovotisu odos šerpetojimu, pašalina sausumo ir tempimo pojūtį, veiksmingai kovoja su odos uždegimais, skatina greitą drėkinimą ir odos regeneraciją. Vos po 1 minutės jausite, kad oda su sudrėkinta ir prisotinta. Magiškas gelis tinka visiems odos tipams, ypač tinka labai jautriai ir kuperozinei odai. Šį gelį galima naudoti ne tik veidui, bet ir kūnui.