Sesderma Sensyses Lightening Liposominis makiažo valiklis (riboto leidimo produktas), 250 ml

16,60

Turime

SENSYSES Lightening gali padėti pašalinti pigmentines dėmeles ir atgauti natūralų odos spindesį.

Sesderma Sensyses Lightening Liposominis makiažo valiklis (riboto leidimo produktas), 250 ml

Nanotechnologijų dėka, liposomos sulaiko visus nešvarumus ir makiažo pėdsakus. Šis valiklis ramina ir subalansuoja odą, aprūpindamas ją nepakeičiamomis riebiosiomis rūgštimis, kurios padeda atkurti odos barjerinę funkciją. Kadangi jo sudėtyje yra vitamino C ir balinančių ingredientų, jis kovoja su pigmentinėmis dėmėmis ir padeda atkurti odos švytėjimą.

Privalumai:

  • Pašalina vandenyje ir aliejuje tirpius nešvarumus (skirtingai nuo micelinių valiklių, kurie pašalina tik vandenyje tirpius nešvarumus).
  • Kovoja su pigmentinėmis dėmėmis ir gali padėti atkurti odos švytėjimą.
  • Suteikia odai eterinius riebalinius aliejus (linolo rūgštį), atkuria lipidų balansą ir stiprina odos lipidinį barjerą.
  • Padeda suvienodinti odos atspalvį ir atnaujinti odą.
  • Neleidžia susidaryti naujoms pigmentinėms dėmėms.
  • Sustiprina natūralią odos apsauginę sistemą, todėl ji tampa atsparesnė išoriniams agresoriams bei bakterijoms.

Naudojimas:

  1. Suvilgykite vatos diskelį valikliu ir nuvalykite veidą, kad pašalintumėte visus nešvarumų pėdsakus nuo odos. Nepamirškite kaklo srities.
  2. Nuvalykite odą ryte ir vakare, nepriklausomai nuo to, ar buvote su makiažu, ar ne.
  3. Tada atlikite savo įprastą odos priežiūros rutiną.

Veikliosios medžiagos: liposomuotas vitaminas C (askorbilo gliukozidas), butilrezorcinolio liposomos, azeloglicinas, saldymedžio ekstraktas, oligosacharidas.

Sudėtis:

WATER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PANTHENOL, POTASSIUM AZELOYL, DIGLYCINATE, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, ASCORBYL GLUCOSIDE, 4-BUTYLRESORCINOL, POLYGLYCERYL-6, CAPRYLATE/CAPRATE, POLYGLYCERYL-4 LAURATE/SEBACATE, PROPYLENE GLYCOL, LECITHIN, ALCOHOL, DISODIUM, COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 20, SODIUM CHOLATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, PANTOLACTONE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE, CI 17200.