Sesderma sensyses lightening skaistinantis liposominis valiklis, 200 ml

17,50

Turime

Naujos kartos liposominis vanduo valo odą, pašalina makiažo likučius, padeda odai atsikurti ir subalansuoti odoje vykstančius procesus. SENSYSES LIGHTENING liposominis valiklis specialiai sukurtas papilkėjusiai, netolygios spalvos, pigmentacijos paveiktai odai.

Odos valymas yra pirmasis žingsnis norint turėti sveikai ir jaunai atrodančią odą, būtent todėl labai svarbu išsirinkti odai tinkančias valymo priemones. Naudojant SENSYSES LIGHTENING pašalinsite nešvarumus bei pašviesinsite odos toną, suteiksite odai skaistumo. Šis liposmiominis valiklis ramina odą, padeda odai atsikurti, prisotina odą būtinomis riebiosiomis rūgštimis. Puikiai tinka rūkantiems, tiems, kurių oda prašosi papildomos oksidacinės apsaugos.

Jei Jūsų oda papilkėjusi, turite pigmentinių dėmių, SENSYSES LIGHTENING liposominis valiklis su vitaminu C Jums puikiai tiks!

Priemonė nerekomenduojama besilaukiančioms ir maitinančioms moterims.

Privalumai:

  • Pašalina vandenyje ir riebaluose tirpius nešvarumus
  • Drėkina odą tiek paviršiuje tiek ir gilesniuose jos sluoksniuose
  • Ramina odą, suteikia komforto pojūtį
  • Padeda sumažinti odos išsausėjimus, pleiskanojimą, paraudimą ir niežėjimą
  • Prisotina odą riebiosiomis rūgštimis (linolo rūgštimi), padeda atkurti odos hidrolipidinį barjerą.
  • Sustiprina natūralią odos apsauginę sistemą, padeda apsisaugoti nuo išorės agresorių, bakterijų ar kitų dirgiklių
  • Sudėtyje esanti organinis silicis padeda odai atsistatyti
  • Gali padėti prailginti hialurono rūgšties injekcijų poveikį

Naudojimo būdas:

Paspaudę pompą, sudrėkinkite medvilnės tamponą ir braukiamaisiais judesiais valykite juo reikiamą sritį, kol ant odos nebeliks nešvarumų pėdsakų, nepamirškite kaklo ir dekolte srities. Rekomenduojama naudoti ryte ir vakare, jei ir nenaudojate makiažo priemonių, nes odos valymas yra pirmas žingsnis sveikos ir spindinčios odos link.

Odos tipas

 

Visiems odos tipams, papilkėjusiai odai, odai su pigmentinėmis dėmėmis

 

Veikliosios medžiagos

 

Vitaminas C patalpintas liposomose (ascorbylglucoside), butilrezorcinolis liposomose, azeloglicinas, paprastojo saldymedžio ekstraktas, oligosacharidai

 

Kurį SENSYSES liposominį valiklį rinktis? Rekomenduojama atsižvelgti į Jūsų odos būklę. SENSYSES CLASSIC yra universalus ir tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai, SENSYSES HYALURONIC tinka sausai odai, ar odai su raukšlėmis. Sausai ir į atopiją linkusiai odai rekomenduojama rinktis SENSYSES ATOPIC, turint riebią odą – SENSYSES OVALIS. Jei Jūsų oda yra labai jautri, paveikta agresyvių procedūrų ar buvo veikta lazerinėmis procedūromis, rekomenduojame rinktis SENSYSES RX.