Anna Lotan A CLEAR rišamoji purvo kaukė, 60ml

18,50

Liko tik 1

Anna Lotan A CLEAR rišamoji purvo kaukė

Minkšta poras sutraukianti kaukė su Negyvosios jūros druskomis bei purvu, augaliniais ekstraktais ir aliejais. Skirta riebiai, porėtai ir probleminei odai su aknės elementais. Naudojama po gilaus porėtos ir riebios odos valymo  arba kaip prevencinė kaukė nugaros ir krūtinės odai, pažeistai spuogų. Intensyviai valo, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, turi sutraukiamųjų ir baktericidinių savybių. Suminkština riebalinius “kamščius”, nubalina komedonus ir sutraukia poras, pasižymi stipriai raminančiu poveikiu. Gali būti naudojama po giluminio veido odos porų valymo, o taip pat esant uždegiminei aknei. Negyvosios jūros vanduo ir purvas regeneruoja odą, reguliuoja kraujo apytaką. Nesausina odos.

Naudojimas: po gilaus porėtos ir riebios odos valymo: tepti veido odą, po 10-15 minučių nuplauti vandeniu. Kaukė riebiai odai: paliekama ant veido išdžiūti – džiovina bėrimus.

Pagrindinės veikliosios medžiagos: mineralinis Negyvosios jūros purvas, hamamelio, ežiuolės ekstraktai, citrinžolių eterinis aliejus, mentolis, kamparas, cinkas, kaolinas.

Talpa: 60ml

Papildoma informacija

Tūris

60ml