ONmacabim PR balansuojantis tonikas

PR – linija sukurta petražolių pagrindu. Skirta odos šviesinimui ir pigmentacijos profilaktikai. Preparatų sudėtyje yra petražolių  ( Petroselinum ), kurios pasižymi didele A, B, C, E grupių vitaminų mikro- ir makroelementų koncentracija, todėl jos labai naudingos odai ir yra plačiai naudojamos kosmetologijoje. Petražolės pasižymi balinamuoju, žaizdas gydančiu , atiseptiniu, baktericidiniu ir uždegimą mažinnčiu poveikiu. Preparatuose naudojamas gerai žinomų ir gerai patikrintų kosmetikos ingridientų , tokių kaip AHA IR BHA rūgštys, augalų ekstraktai ir fermentai, turintys labai išreikštą mažinantį pigmentaciją poveikį, derinys. Šios serijos preparatai apsaugo nuo patinimų, pašalina paraudimus, subalansuoja, skaistina, atnaujina, gaivina ir tonizuoja odą.  Šios serijos preparatai yra būtini probleminei  odai, taip pat vietomis aplink akis.

Naudojant balansuojančios serijos preparatus, būtina naudoti kremą, kurio apsaugos nuo saulės faktorius yra bent 15 !

Šis losjonas turi balinąjį, antiseptinį ir uždegimą mažinantį poveikį. Drėkina odą ir suteikia gaivos pojūtį. Tai stimuliuoja naujų ląstelių atsinaujinimą ir sumažina melanino gamybą. Odos priežiūros programose jis papildo ir sustiprina aktyviąsias savybes. Padeda išlyginti odą. Pagerina odos tekstūrą. Palaiko optimalų odos drėgmės balansą.

Sudėtis:

pieno rūgštis,  kojinė rūgštis, šilkmedžio, meškauogių, saldynmedžio ekstraktai, glikolio rūgštis, petražolių ekstraktas, salicilo rūgštis, citrinų rūgštis, vit C, alantoinas.

Naudojimo būdas:

Rekomenduojama naudoti ryte ir vakare, bet kuriuo sezono metu, po prausiklio, prieš naudojant kremus ir ar serumus.

Talpa: 150 ml