DERMAHEAL Priešraukšlinis paakių kremas su augimo faktoriais COSMECEUTICAL, 15 ml

63,00

Liko tik 1

Skirta intensyviam akių vokų odos drėkinimui, stangrinimui ir stiprinimui, kovai su edema ir tamsiais ratilais po akimis.
Rekomenduojama naudoti 40+ metų.
Tinka visų tipų odai, įskaitant jautrią.
Poveikis nukreiptas į jautrios srities aplink akis atjauninimą.
Kremo sudėtyje esantys peptidai gerina audinių mikrocirkuliaciją, aktyvina odos ląsteles, rekonstruoja ir atstato kolageną, fibronektiną ir hialurono rūgštį, todėl sumažėja tamsūs ratilai aplink akis ir suteikiamas stangrumo efektas.

Ši priemonė yra tikslinė senėjimą stabdanti terapija pavargusiai paakių odai nuo 40 metų. Maždaug 40 metų amžiuje elastino ir kolageno gamyba epidermyje sustoja, todėl susiformavusios raukšlės tampa sunkesnės. Dėl esamų kolageno skaidulų sunaikinimo oda suglemba, o tai lemia, kad akies vokas užkrenta ant akies. „Cosmeceutical“ – tai pirmoji pagalba, siekiant sustabdyti senėjimo procesus. Priešraukšlinis paakių kremas atstato lipidų praradimą, išlygina raukšles, atsirandančias dėl drėgmės trūkumo, apsaugo nuo naujų susidarymo, taip pat padeda išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą. Priemonė yra lengvos konsistencijos ir ant odos nepalieka nemalonių pojūčių.

Indikacijos:

  • Paakių odos sausumas;
  • sumažėjęs audinių įsitempimas ir elastingumas;
  • smulkios ir gilios raukšlės;
  • plona viršutinio ir apatinio vokų oda;
  • paburkimas aplink akis;
  • viršutinio ir apatinio vokų tamsūs ratilai.

Naudojimas: nedidelį kiekį kremo užtepkite ant švarios odos aplink akis ir tolygiai paskirstykite pirštų galiukais. Naudokite du kartus per dieną, ryte ir vakare.

INCI: GF sh-Oligopeptide-1 (CG-EGF), sh-Oligopeptide-2 (CG-IGF1), sh-Polypeptide-1 (CG-bFGF), sh-Polypeptide-11 (CG-aFGF), sh-Polypeptide-2 (CG-TRX), Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Betaine, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Tocopheryl Acetate, Adenosine, Sodium Hyaluronate Pt Oligopeptide-24 (CG-EDP3), Acetyl Decapeptide-3 (Rejuline), Oligopeptide-20 (CG-IDP5), Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-3, Chlorella Vulgaris Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Adenosine.

Papildoma informacija

Tūris

15ml