Keenwell Oxidance koncentruotas serumas, 30 Ml

70,00

Liko tik 2

Veiksmingas koncentruotas serumas, kuris padeda mažinti oksidacinį stresą.

Keenwell Oxidance koncentruotas serumas, 30 Ml

Labai koncentruotas (32,5%) ir sukurtas naudojant išskirtines technologijas serumas, kuris veikia sinergiškai ir yra puiki apsauga nuo oksidacinio streso.

Veganiška sudėtis, 96% natūralios kilmės ingredientų. Be aliejų, itin lengvos tekstūros, lengvai pasiskirsto ant odos ir greitai susigeria. Skirtas odai su paviršiniu ir giliu išsausėjimu, lupimusi, deguonies stoka ir toksinų susikaupimu dėl kraujotakos ar pH pakitimų.

Veikliosios medžiagos:

  • 4 rūšių hialurono rūgšties derinys, kuris pasiekia skirtingus odos sluoksnius
  • Serumas pasižymi naujoviška biomimetinės sudėties ir odos atpalaidavimo sistema, turinčia sustiprintą antioksidacinį ir senėjimą stabdantį poveikį. Sistema paremta naujos kartos liposomuotais vitaminu C ir resveratroliu
  • Alfa lipoine rūgštis (ALA) pagerina odos tekstūrą ir tonusą.
  • Ferulo rūgštis pagerina kitų vitaminų savybes ir suteikia apsaugą nuo aplinkos sukeliamos žalos, neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį, apsaugo nuo ląstelių pažeidimo ir užkerta kelią fotosenėjimui.
  • Niacinamidas (vitaminas B3) apsaugo odą nuo mėlynos šviesos ir taršos sukeltos žalos, taip pat padeda pagerinti odos tonusą.
  • Vitaminas E ir galingi Edelveiso, granatų ir Camu-Camu ekstraktai suteikia antioksidacinį poveikį.

Naudojimas: prieš naudojimą suplakite. Tepkite serumą ant švarios veido ir kaklo odos. Galima naudoti tiek ryte, tiek vakare.