Keenwell TENSILIFT intensyviai stangrinanti kaukė nuo raukšlių, 60ml

27,00

Turime

Pažangi gelinė kaukė atstatanti ir stangrinanti odą. Sumažina nuovargio požymius ir giliai drėkina odą. Oda atgauna natūralų stangrumą ir elastingumą.

Keenwell TENSILIFT intensyviai stangrinanti kaukė nuo raukšlių

Pažangi gelinė kaukė atstatanti ir stangrinanti odą. Sumažina nuovargio požymius ir giliai drėkina odą. Oda atgauna natūralų stangrumą ir elastingumą.

Greitas ir ilgalaikis odos stangrumo, apimties ir elastingumo pagerėjimas. Kaukėje esančios veikliosios medžiagos regeneruoja, balansuoja ir tonizuoja odą bei suteikia intensyvų stangrinantį efektą.

Kaukėje esančios medžiagos giliai įsiskverbia į odą ir pagerina odos drėgmę tiek viršutiniame raginiame epidermio sluoksnyje, tiek gilesniuose epidermio sluoksniuose. Tokiu principu atstatomas odos apsauginis barjeras, kuris neleidžia odai prarasti drėgmę. Kaukė taip pat atstato ir regeneruoja odą, stimuliuoja kolageno sintezę. Vykstant šiam procesui sumažėja mimikos raukšlelės ir gilesnės raukšlės. TENSILIFT kaukė suteiks Jūsų veido odai gaivumo ir ilgalaikį komforto jausmą!

Kam skirta

Odai, turinčiai senėjimo požymių (chronologinį ir foto sukeltą senėjimą), susiraukšlėjusiai, pigmentuotai odai rekomenduojama naudoti su profesionaliomis kosmetinėmis KEENWELL procedūromis, tačiau puikiai veikia ir kaip namų priežiūros priemonė suteikianti odai stangrumą ir elastingumą.

Veikliosios medžiagos

Criolidone® – drėkina ir suteikia ilgalaikį šaldantį efektą.

Seamollient® – Havajų jūros dumbliai, turtingi didelės molekulinės masės polisacharidais, sukuria drėgmę saugančią plėvelę ir suteikia odai glotnumo bei komforto jausmą.

Hibiscin® – išgaunamas biologiškai transformuojant natūralius baltymus iš HIBISCIN® esculentus L. sėklų. HIBISCIN® esculentus L. sėklose yra baltymų, kalcio ir vitaminų, jos pasižymi puikiomis maistinėmis savybėmis. HIBISCIN® esculentus L. baltymai yra panašūs į sojos pupelių ar pieno kazeino baltymus, nes juose yra panašus aminorūgščių kiekis. Jis pasižymi stipriu, betarpišku odos įtempimo efektu, o tęsiant vartojimą – žymiu stangrinamuoju efektu. Taip pat drėkina raginį epidermio sluoksnį. Taigi pagerėja odos minkštumas ir elastingumas.

Vegeseryl® – HGP LS 9874“, tai yra natūralūs botaniniai baltymai, išgaunami iš atsinaujinančių ankštinių, glicino sojos sėklų, iš kurių natūraliai sujungiami didelės molekulinės masės albuminai ir globulinai. Dėl daugybės privalumų, „Vegeseryl ™ HGP“ yra naudojamas daugybėje odos ir kosmetikos priemonių sudėtyse. Ši medžiaga žinoma kaip mažinanti raukšles, lyginanti odos paviršių ir švelninanti pastebimus odos senėjimo požymius. Suteikia odai daugiau elastingumo, stimuliuoja odos regeneraciją.

Naudojimo būdas: Tepkite ploną ir vienodą sluoksnį ant veido, kaklo ir dekoltė švarios odos, venkite akių kontūro. Palikite palaikyti 10–15 minučių ant odos, kol išdžius ir atsargiai nuplaukite šiltu vandeniu. Tada atlikite TENSILIFT grožio ritualą naudodami kitas TENSILIFT priemones. Naudokite vieną ar du kartus per savaitę.

Odos tipas: Visų tipų oda, brandi oda

Veikliosios medžiagos: CRYOLIDONE®, HIBISCIN®, SEAMOLLIENT®, VEGESERYL®

KEENWELL Tensilift

Nauja formulė specialiai sukurta brandžiai odai – daugiau drėkinimo, stangrumo ir skaistumo. Su amžiumi odai vis sunkiau kovoti su senėjimo ir aplinkos poveikio sukelta žala. Tai pasireiškia atsirandančiomis raukšlėmis ir mimikos raukšlėmis, odos blyškumu, elastingumo praradimu ir kitais matomais senėjimo požymiais. TENSILIFT priemonių linija padeda kovoti su šiais pirmalaikio senėjimo požymiais. Dėl sudėtyje esančių aktyviųjų ingredientų oda atstatoma ir atrodo pastebimai lygesnė, stangresnė ir skaistesnė.

Daugiau drėkinimo – apsaugo nuo išssausėjimo. Didina drėgmės kiekį odoje ir suteikia odai komforto jausmą.
Daugiau stangrumo – suteikia elastingumo ir stangrumo, skatina kolageno ir elastino sintezę, lygina raukšles.
Daugiau skaistumo – energizuoja, maitina odą. Pavargusi ir blyški oda tampa skaisti ir spindinti.

Talpa: 60ml