Nėra

Keenwell Tensilift intensyviai stangrinantis serumas nuo raukšlių, 40 ml

Original price was: 69,50€.Current price is: 59,07€.

Neturime


Sutaupote: 10,43

Serumas skatina kolageno ir elastino sintezę, gali padėti sumažinti raukšles. Mažinamas metalproteinazių aktyvumas. Džiaukitės stangresne, elastingesne oda ir mažiau pastebimomis raukšlėmis.

Keenwell Tensilift intensyviai stangrinantis serumas nuo raukšlių, 40 ml

Serumas skatina kolageno ir elastino sintezę, gali padėti sumažinti raukšles. Mažinamas metalproteinazių aktyvumas. Džiaukitės stangresne, elastingesne oda ir mažiau pastebimomis raukšlėmis.

Tinka visiems odos tipams, ypač elastingumą ir stangrumą praradusiai odai, turinčiai raukšlių. Drėkinantis šilkinio prisilietimo serumas su augalinės kilmės kamieninėmis ląstelėmis efektyviai stangrina odą ir mažina gilias raukšles. Aktyviosios medžiagos drėkina odą ir gerina natūralų barjerą, skatina kolageno ir elastino sintezę, stimuliuoja odos ląstelių atsinaujinimo procesus ir padeda išvengti chronologinio ir pirmalaikio senėjimo požymių atsiradimo.

Naudojant serumą odos poros tampa mažesnės, oda atrodo skaistesnė ir sveikesnė. Augalų kamieninės ląstelės apsaugo nuo ląstelių metabolizmo, pažeidimų, palaiko jų aktyvumą ir sustabdo senėjimo procesus.

Elastinas veikia visapusiškai didinant odos stangrumą ir elastingumą.

Sojų izoflavonai skatina hialurono rūgšties gamybą, kolageno ir elastino sintezę, mažina metalproteinazių aktyvumą. Rezultatas: stangresnė, elastingesnė oda ir mažiau raukšlių.

Aquafill – glikosfingolipidų pūslelių inkapsuliavimo sistema. Šios pūslelės odoje suformuoja nano­plėvelę, kuri didina aktyviųjų medžiagų – hialurono rūgšties ir B-gliukanų, išskirtų iš miežių, efektyvumą. Taip pat Aquafill kompleksas suteikia ilgalaikį drėkinimą ir sustiprina odos lipidinį barjerą. Pasižymi raukšles ir poras užpildančiomis savybėmis ir suteikia puikius ilgalaikius rezultatus.

Naudojimo būdas: Tepti ant švarios ir tonizuotos odos prieš naudojant kremą.

Odos tipas: Visų tipų oda, brandi oda

Veikliosios medžiagos: Sojų izoflavonai, augalų kamieninės ląstelės, glikosfingolipidų, elastinas

KEENWELL Tensilift

Nauja formulė specialiai sukurta brandžiai odai – daugiau drėkinimo, stangrumo ir skaistumo. Su amžiumi odai vis sunkiau kovoti su senėjimo ir aplinkos poveikio sukelta žala. Tai pasireiškia atsirandančiomis raukšlėmis ir mimikos raukšlėmis, odos blyškumu, elastingumo praradimu ir kitais matomais senėjimo požymiais. TENSILIFT priemonių linija padeda kovoti su šiais pirmalaikio senėjimo požymiais. Dėl sudėtyje esančių aktyviųjų ingredientų oda atstatoma ir atrodo pastebimai lygesnė, stangresnė ir skaistesnė.

Daugiau drėkinimo – apsaugo nuo išssausėjimo. Didina drėgmės kiekį odoje ir suteikia odai komforto jausmą.
Daugiau stangrumo – suteikia elastingumo ir stangrumo, skatina kolageno ir elastino sintezę, lygina raukšles.
Daugiau skaistumo – energizuoja, maitina odą. Pavargusi ir blyški oda tampa skaisti ir spindinti.