-15%

Sesderma Samay jauninantis serumas su augaliniu retinoliu jautriai odai, 30 ml

Original price was: 40,50€.Current price is: 34,42€.

Turime


Sutaupote: 6,08

SAMAY serumas brandžiai, jautriai odai gali padėti sumažinti raukšles, ramina ir drėkina jautrią, daugelio kosmetikos produktų netoleruojančia odą.

Indėnų (kečujų) kalboje žodis SAMAY reiškia poilsį, atokvėpį. Jei oda yra jautri, reaktyviai reaguoja į kosmetikos priemones ar su gyvenimo būdu susijusius veiksnius, tokius kaip vėjas, šiluma, oro tarša, alkoholis ar kt., SAMAY priemonės yra puiki alternatyva.

SAMAY linija susideda iš serumo, veido kremo ir kremo paakių priežiūrai. Serumas nuo senėjimo jautriai odai gali padėti sumažinti raukšles, nesukelia dirginimo, padeda atkurti apsauginius odos barjerus, drėkina ir ramina odą.

Veikliosios medžiagos, patalpintos į Sensisomas®, nano dydžio transportines daleles, sukurtas specialiai jautriai odai. Sudėtyje esantys bio-retinoidai gali padėti sulėtinti senėjimo procesus, veikia panašiai kaip įprasti retinoidai, tačiau yra daug geriau toleruojami.

Privalumai:

  • Sustiprina jautrios odos barjerą
  • Drėkina
  • Ramina odą
  • Gali padėti sumažinti raukšles, nesukelia dirginimo

Naudojimo būdas:

Užlašinkite 4 lašus produkto ant delno ir masažuokite reikiamą sritį, kol produktas visiškai susigers. Naudoti ant švarios odos ryte ir (arba) vakare, toliau naudoti savo odos būklei pritaikytą serumą.

Odos tipas

 

Jautri oda, brandi oda, sausa oda

 

Veikliosios medžiagos

 

Medetkų ir ramunėlių ekstraktai, glicerinas, laisvi ir Sensisomose® patalpinti bio-retinoidai, daugiametės saulutės ekstraktas Sensisomose®, oligosacharidų alfa-gliukanų kompleksas, pieno baltymų kompleksas laisvas ir patalpintas liposomose, alantoinas, migdomosios vitanijos ekstraktas