Sesderma sesretinal liposominis serumas brandžiai odai, 30 ml

58,50

Turime

SESRETINAL liposominis serumas brandžiai odai su bio-retinoidais, gali padėti sumažinti senėjimo požymius, skatina odos atsinaujinimą, tinka visų tipų brandžioms odoms.

Tai naujausios kartos į retinolį panašūs bio-retinoidai, kurie kartu su retinaldehidu ir augimo faktoriais didina priemonės efektyvumą bei pasižymi gera odos tolerancija. Tai puikūs aktyvieji ingredientai, kurie padeda odai persitvarkyti, o rezultatai pastebimi jau po pirmo naudojimo.

Retinoidai yra vieni iš stipriausių veikliųjų ingredientų, kurie gali padėti sumažinti senėjimo požymius. Tačiau, jie gali dirginti odą, todėl tinka ne visiems odos tipams. Būtent todėl SESDERMA sukūrė kosmetikos priežiūros liniją su į retinolį panašiais bio-retinoidais, augimo faktoriais, veikliosiomis medžiagomis, paremtomis nanotechnologijomis. Ši naujovė suteikia visiems odos tipams vienodas sąlygas mažinant senėjimo požymius. Nebijokite dirginimo, kurį gali sukelti retinoidai, mėgaukitės senėjimo požymiu mažinimu su SESRETINAL!

*Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais

Privalumai:

  • Didina odos stangrumą ir elastingumą
  • Padeda mažinti hiperpigmentacijos pakitimus, šviesinti pigmentines dėmes
  • Gali padėti sumažinti raukšles
  • Tankina odos struktūrą

Naudojimo būdas:

Naudokite serumą ant švarios odos ryte ir (arba) vakare, švelniais masažiniais judesiais paskirstyti ant veido, kaklo ir dekolte. Toliau naudokite savo odos būklei skirtą kremą bei apsaugą nuo saulės.

Priemonės su retinoliu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir maitinančioms.

Odos tipas

 

Brandi oda

 

Veikliosios medžiagos

 

Retinaldehidas, bio retinoidai, augalinės kilmės augimo faktoriai, goji uogų ekstraktas, hialurono rūgštis, migdolinė rūgštis, niacinamidas, glikolio rūgštis