Onmacabim B-gelis Valomasis gelis riebiai / probleminei odai, 200 ml

Dėl konsultacijos ir įsigijimo, susisiekite asmeniškai!

Infosodermai@gmail.com arba +37061313076

Onmacabim B-gelis Valomasis gelis riebiai / probleminei odai, 200 ml

B GELIS – tai valomasis gelis riebiai / probleminei odai.

Intensyvus valomasis gelis skirtas probleminei odai su bėrimų elementais, kuris aktyviai valo odą nuo nešvarumų. Dėl sudėtyje esančio AHA rūgščių kokteilio, gelis kovoja su uždegimais, jau valymo stadijoje pašalina hiperkeratozę, neleidžia susidaryti naujai, suminkština riebalinius kamščius. Ypatingoje gelio formulėje yra specialiai probleminei odai subalansuotas rūgštingumas. Rekomenduojamas kasdieniniam naudojimui.

Sudėtyje nėra SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate).

Naudojimas: nedidelį kiekį gelio suputokite drėgnose rankose, užtepkite ant odos, pamasažuokite, ypatingą dėmesį skirdami probleminėms zonoms. Kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Įspėjimai: Šiame gelyje yra alfa hidroksi rūgščių (AHA), kurios gali padidinti odos jautrumą saulei. Naudokite apsaugos nuo saulės priemones, dėvėkite apsauginius drabužius ir apribokite saulės poveikį, kai naudojate šį produktą ir savaitę po to. Venkite patekimo į akis. Nustokite naudoti, jei atsiranda odos sudirgimas. Jei sudirgimas išlieka, kreipkitės į gydytoją. Laikyti 15-25°C temperatūroje.

Sudėtis: putoklio ir gluosnio ekstraktai, glikolio, pieno, fitino, salicilo ir azelaino rūgštys, arbatmedžio aliejus, karbamidas.