Nėra

Sesderma Factor G kaklo ir dekoltė gelis, 50 ml

Original price was: 48,00€.Current price is: 40,80€.

Neturime


Sutaupote: 7,20

FACTOR G veido ir kaklo gelis skirtas naudoti esant raukšlėms, odos suglebimui veido ir kaklo srityje.

Sudėtyje yra 7 augaliniai augimo faktoriai, kurie spartina mechanizmus, atsakingus už odos regeneraciją, kolageno ir elastino sintezę, tokiu būdu kovoja su odos suglebimu ir raukšlėmis.

Vykstant odos senėjimo procesams, joje atsiranda tam tikri pokyčiai: dėl kolageno ir elastino skaidulų nykimo oda plonėja, praranda elastingumą, joje pradeda formuotis raukšlės, oda suglemba, praranda drėgmę, iškyla su pigmentacija susijusių problemų, taip pat lėtėja ląstelių regeneracijos procesai. Pakinta veido kontūras, kaklo oda nukarą, praranda savo elastingumą, ima formuotis dvigubas pagurklis. Būtent todėl, SESDERMA sukūrė aktyviųjų ingredientų biotechnologines formas, kurios leidžia pasiekti geresnių rezultatų veido ir kaklo srityse.

Įtraukite šį kremą į kasdienę odos priežiūros rutiną ir mažesnes raukšles, geresnį veido tonusą pastebėsite jau po 28 dienų naudojimo!

Priemonės su retinoliu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir maitinančioms.

Privalumai:

  • Ryškesnis veido kontūras
  • Gali pažėti sumažinti raukšles
  • Intensyvus odos drėkinimas
  • Skatinamas odos elastingumas, didinamas tonusas
  • Rezultatai pasimato jau po 28 dienų naudojimo
  • Veikliosios medžiagos patalpintos liposomose, taip didinama skvarba, pasiekiami gilesni odos sluoksniai, didinamas priemonės veiksmingumas, matomi geresni rezultatai

Naudojimo būdas:

Nuvalykite odą ir patepkite tonizuojamuoju produktu. Po to naudokite FACTOR G senėjimo apraiškas stabdantį veido ir kaklo gelį – tepkite švelniai masažuodami, pageidautina du kartus per dieną (ryte ir (arba) vakare). Ypač rekomenduojama naudoti kartu su kitais odos senėjimo stabdymui skirtais produktais, tokiais kaip BTSES (raukšles atpalaiduojantis poveikis), ACGLICOLIC CLASSIC (glikolio rūgštis), RETISES (retinolis) and C-VIT (vitaminas C). Naudokite apsaugą nuo saulės.

Odos tipas

 

Sausa oda, riebi oda, mišri oda, normali oda, brandi oda, kaklo oda

 

Veikliosios medžiagos

 

Augimo faktoriai (TGF-b2, EGF, GM-CSF, HGH, TIMP-2, TRX, IGF-1), DMAE, retinolis, retinaldehidas, organinis silicis, superoksido dismutazė, fragmentuota hialurono rūgštis, ryžių proteinai, sojos aliejus