ONmacabim STCells Lakto – pilingas, 30ml

Dėl konsultacijos ir įsigijimo, susisiekite asmeniškai!

Infosodermai@gmail.com arba +37061313076

ONmacabim STCells Lakto – pilingas

Švelni odos šveitimo formulė yra pagrįsta pieno ir vaisių rūgštimis, maistiniais fermentais ir medžiagomis, kurios stimuliuoja ląstelių dauginimąsi. Pilingas regeneruoja, malšina uždegimą, ramina ir drėkina odą. Pasižymi intensyviomis valymo savybėmis.

Papildoma informacija: Kremo dalelės prasiskverbia giliai į epidermio sluoksnius, prisotindamos odą gyvybiškai svarbiomis amino rūgštimis. Gerai veikia visas odos regeneruojančias savybes, todėl žaizdos ir uždegiminiai procesai praeina greičiau. Oda geriau susidoroja su neigiamais išoriniais veiksniais.

Naudojimas: 2 kartus per savaitę tepkite ant nuvalytos odos. Palikite 5–7 minutes. Nuvyniokite kaip plėvelę arba nuplaukite šiltu vandeniu. Gali sukelti eritemą.

Unikalios STCells linijos priemonės, yra prisotintos augalinės kilmės „ilgaamžių ląstelių“, suteikiančių didžiulį regeneracinės terapijos potencialą ir prailgina odos jaunystę. Tyrimai parodė, kad augalų kamieninės ląstelės yra visiškai saugios, jos gali padidinti nuosavų kamieninių ląstelių skaičių epidermyje, apsaugoti jas nuo streso ir pažeidimų. Kamieninės ląstelės taip pat sugeba apsaugoti odą nuo žalingo UV spindulių ir streso poveikio. Žymiai pagerina odos tonusą, sumažina raukšlių skaičių, beveik 50 % padidina epidermio ląstelių aktyvumą per trumpą laiką, slopina fermentų, galinčių sunaikinti kolageną ir hialurono rūgštį, veiklą.

Talpa: 30ml

Papildoma informacija

Tūris

30ml