ONmacabim STCells maitinamoji kaukė, 50ml

Dėl konsultacijos ir įsigijimo, susisiekite asmeniškai!

Infosodermai@gmail.com arba +37061313076

ONmacabim STCells maitinamoji kaukė.

Kaukė padeda atkurti hidrolipidų balansą, drėkina ir maitina odą būtinais mineralais, fosfolipidais, trigliceridais, naudingais makro- ir mikroelementais.

Papildoma informacija: Profesionalių gydytojų ir kosmetologų sukurta fiziologinė kaukės formulė leidžia greitai įterpti preparatų komponentus į natūralų odos balansą. Išprovokuoja intensyvią viršutinių epidermio sluoksnių regeneraciją ir greitą atsinaujinimą.

Naudojimas: 2 kartus per savaitę tepkite  ant nuvalytos odos. Palikite 15 minučių, paskirstykite likučius ant veido, kaklo, dekoltė odos. Nereikia nuplauti vandeniu.

Unikalios STCells linijos priemonės, yra prisotintos augalinės kilmės „ilgaamžių ląstelių“, suteikiančių didžiulį regeneracinės terapijos potencialą ir prailgina odos jaunystę. Tyrimai parodė, kad augalų kamieninės ląstelės yra visiškai saugios, jos gali padidinti nuosavų kamieninių ląstelių skaičių epidermyje, apsaugoti jas nuo streso ir pažeidimų. Kamieninės ląstelės taip pat sugeba apsaugoti odą nuo žalingo UV spindulių ir streso poveikio. Žymiai pagerina odos tonusą, sumažina raukšlių skaičių, beveik 50 % padidina epidermio ląstelių aktyvumą per trumpą laiką, slopina fermentų, galinčių sunaikinti kolageną ir hialurono rūgštį, veiklą.

Talpa: 50ml

Papildoma informacija

Tūris

50ml