ONmacabim PR gelis odai aplink akis su petražolių ekstraktu, 30 ml

Dėl konsultacijos ir įsigijimo, susisiekite asmeniškai!

Infosodermai@gmail.com arba +37061313076

ONmacabim PR gelis odai aplink akis su petražolių ekstraktu

Subtilus, lengvas gelis švelniai prižiūri odą aplink akis. Suteikia gilų drėkinimą, išlygina raukšles, pašalina nuovargio požymius ir tamsius ratilus po akimis. Koreguoja su amžiumi susijusius pokyčius, atnaujina, balina, maitina, atstato elastingumą ir stangrina odą.

Papildoma informacija: Veiksmingai mažina akių vokų paburkimą. Naudojamas nuo įdegio nuo saulės profilaktikai.  Skatina hematomų rezorbciją. Suteikia tonizuojamajį efektą kraujagyslėms.

Naudojimas: Kasdieniniam naudojimui ryte.  Vakare pageidautina naudoti PR Atkuriamąjį kremą odai aplink akis.

ONmacabim PR linija petražolių pagrindu odos šviesinimui ir pigmentacijos profilaktikai.

Preparatų sudėtyje yra petražolių (Petroselinum), kurios pasižymi didele A, B, C ir E grupių vitaminų, makro- ir mikroelementų koncentracija. Petražolės pasižymi balinamuoju, žaizdas gydančiu, antiseptiniu, baktericidiniu ir uždegimą mažinančiu poveikiu. Preparatuose naudojamas gerai žinomų ir gerai patikrintų kosmetikos ingredientų, tokių kaip AHA ir BHA rūgštys, augalų ekstraktai ir fermentai, turintys labai išreikštą mažinantį pigmentaciją poveikį, derinys.

Šios linijos preparatai apsaugo nuo patinimų, pašalina paraudimus, subalansuoja, skaistina, atjaunina, gaivina ir tonizuoja odą. Šios linijos preparatai yra būtini probleminei odai, taip pat zonai aplink akis.

Naudojant PR linijos preparatus, būtina naudoti kremą, kurio apsaugos nuo saulės faktorius yra bent 15!

Talpa: 30ml

Papildoma informacija

Tūris

30ml